Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem tudom elhinni mit tegyek?

Nem tudom elhinni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy önző fajta de amióta beköszöntött a járvány ugye több mint valószínű hogy nem lesz megtartva a júniusi ballagásom. Nem tudom elhinni,hogy miért pont velem történik ez meg amikor kicsi korom óta várom,hogy eljöjjön az a nap. Én mondtam volna még a búcsú beszédet is. Ráadásul eddig volt egy kis reményem de tegnap az egyik tanár közölte velünk hogy BIZTOS hogy nem lesz. Tudom hogy itt most az egészség és a gazdaság a legfontosabb. De valahogy azért mégis egyszer adandó alkalmon. Ráadásul úgy érzem a családban senki nem ért meg. Mindenki azt mondja hülye vagyok hogy mindennap sírok. Igazából a lelki világom így se kóser úgy érzem ez most rátett mégy egy lapáttal. Mostmár akárhányszor elmegyek a suli mellett könnybe lábad a szemem. Ami pedig a legjobban fáj az az, hogy az iskola látom az ablakunkból és nem tudom elképzelni hogy jövőre lássam/halljam más ballagását.

2020. ápr. 4. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Valóban fontos esemény az ember életében a ballagás (bár szerintem inkább a középiskolás). Fogjanak össze a szülők, és kérjék meg az iskolát, hogy pl. aug. végén tarthassanak egy szerényebbet. Persze, ha addigra normalizálódik a helyzet.
2020. ápr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Én utoljára az általános iskolai ballagásomon voltam, a gimnáziumit a szalagavatóval együtt kihagytam, most pedig diplomáznék, remélem nem tartják meg a diplomaátadót sem. xD Ha ennyire szereted produkálni magad, akkor azt máshol is megteheted. Lehet még ballagásod felsőbb iskolákban is párszor. Ha vége a vírusnak, meg lehet szervezni valami pótlást is.
2020. ápr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Abszolút megértem. A vírus most elvette a végzős évem legszebb pillanatait. És igyekszem nem önző módon hozzáállni ehhez, de baromira frusztrál, hogy nem lesz részem ezekben a dolgokban. Pedig nagyon vártam már!
2020. ápr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is abszolút megértelek. Én idén államvizsgázok és nekem lehet, hogy a diplomaosztóm nem lesz megtartva. Unokaöcsém általánosból ballag, nekik is kérdéses még hogy lesz-e ballagás vagy nem. Az ilyen események nagyon fontosak az ember életében, persze, hogy szomorú vagy. Főleg hogy a beszédet is te mondtad volna, amire biztosan nagyon készültél. Nem értem a családod miért így áll hozzá az egészhez.
2020. ápr. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"De valahogy azért mégis egyszer adandó alkalmon."


Igen. Én pont azért örülök, hogy én is idén ballagnák. 😊 Nagyon remélem nem akarja valamelyik évfolyamtársam bepótoltatni...



Ha neked ennyire fontos, akkor indítványozd, hogy ha ez az elész lecseng, akkor tartsátok meg.

2020. ápr. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!