Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni, ha a tanár...

Mit tudok tenni, ha a tanár plágiummal vádol (egyetemen)?

Figyelt kérdés

Meg akar buktatni egy beadandó miatt. Szerinte másoltam a netről és én ezt nem vagyok hajlandó beismerni, megjelölni a forrásokat és így kénytelen sajnos megbuktatni. Valójában szó nincsen semmi ilyesmiről, saját magam írtam a beadandót és nem másoltam semmit, sehonnan. Még utána sem olvastam, rá sem kerestem, semmi. Csomót dolgoztam vele. Ezt mind meg is írtam neki, de nem válaszol.

Mit tudok ezzel kezdeni? Próbáltam utánanézni, de igazából nem találtam túl sok információt.


2020. ápr. 6. 20:50
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ez megtörtént.
2020. ápr. 7. 14:26
 12/14 anonim ***** válasza:
97%
Esetleg ha van évfolyamfelelős, őt megkérdezni, hogy milyen lehetőségeid vannak... vagy utánaolvasni, hogy ilyen "hallgatói problémákkal" foglalkozik-e a HÖK pl, vagy a TO-n valaki.
2020. ápr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia, lett valamilyen fejlemény?
2020. ápr. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Próbálok olvasgatni, csak egyelőre nem kaptam semmilyen választ a tanártól, és arra azért kíváncsi lennék először. Bár lehet nem is fog válaszolni, nem tudom...
2020. ápr. 8. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!