Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék jobban tanulni?

Hogyan tudnék jobban tanulni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tanító szakos vagyok, és kezdek rájönni hogy mennyire nem kaptam meg a szüleimtől az ehhez szükséges tudatos nevelést. Úgy általában semmilyen nevelést nem kaptam, teljesen szabadjára voltam engedve a világba. Mostanában tűnik fel hogy egyes feladatokat azért nem tudok jól megoldani, mert nehéz ráállnom arra a tudatos gondolkozásra amit az megkövetel. Alapvetően szerintem jó gondolataim vannak, de igencsak csapongóak. A gyakvezető is totál begörcsöltet, ugyanis aki először tartott órát és már elvégzett egy idegenvezető tanfolyamot, annak azt mondta hogy maga csodálatos, magából biztosan tanító lesz, akinek meg még nem volt tapasztalata, azt tökre lehúzta és tulajdonképpen nem segített neki hogy mitől válhatna jobbá és hagyta hogy a lány tartson egy pocsék órát... Aztán jött a pandemic és én nem kerültem sorra. Mitől lehetnék tudatosabb? Őszintén bevallom hogy még csak a tudatos tanulásra sem vagyok ráállva, nagyon nehezemre esik minden nap leülni valami tantárgy fölé. Gyanítom először az önfegyelmet kellene elsajátítanom. Az egyetemen eléggé rá vannak állva még a tanárok is arra a felfogásra hogy van a tehetséges meg a kevésbé tehetséges hallgató, amivel én nagyon nem értek egyet, nagyjából egyforma intelligenciaszintű hallgatók járnak a karra... Szóval, örömmel fogadok tanácsokat hogy mitől fejlődhetnék, előre is köszi! :)

#egyetem #fejlődés #tudatos tanulás
2020. ápr. 27. 17:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!