Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gáz a gyógynövényes képzés?

Gáz a gyógynövényes képzés?

Figyelt kérdés
Foszkos képzés, nagyon érdekelnek a gyógynövények, nekem rengeteget segített, szeretnék is velük foglalkozni. De a családból ezt gáznak tartják, mert nem ad diplomát, csak egy FOSZK, meg a leendő füvesember. Tényleg olyan gáz ez? A kertészmérnöki is célom, de kell hozzá egy emelt, s nem akarok kihagyni még egy évet, a McDonaldsból is elegem lett. Nem értem az embereket, akik szerint ez gáz. S nyilván nem a pénzért csinálnám elsősorban, mert akkor nagyon hamar megutálnám. Én sokkal inkább szeretnék az embereknek segíteni. 21/F
2020. máj. 10. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz! A tenyérjóslás a gáz,meg ha mindenre gyógynövényt akarnál használni, úgy értem pl rákra kemó helyett füveket. De ha a helyén kezeled, az baromi hasznos tudás.
2020. máj. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez természetes. Ebben a tekintetben egyik pszichológus ismerősöm a példaképem. Nem gyógyszer ellenes, ha akkora a gond, akkor nyilván a gyógyszerhez kell nyúlni, viszont nem is gyógyszer párti, tehát kisebb gondokra, megfázás, nem biztos, hogy a gyógyszer a megoldás rögtön. Valahogy ezt vallom. Orvoshoz meg ugyanúgy ajánlatos félévente elmenni szűrővizsgálatra, aztán ha nem nagy a gond, akkor lehet rá gyógynővényt szedni.
2020. máj. 10. 23:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz, nem is értem azt, aki szerint az. Pedig nem vagyok egy megszállott gyógynövénybuzzi, de vallom, hogy első körben azokkal kell gyógyítani, amit lehet, nyilván kisebb bajokat, nem pedig bekapkodni a sok szintetikus szart, persze forte dózisban.

Az meg plusz értelem, hogy te tudod hogy mi érdekel, mivel szeretnél foglalkozni.

2020. máj. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Elcsépelten hangzik, de tényleg tanuld azt, ami érdekel! Annyi embert látok magam körül, akik az egyetemen csak a papír miatt vannak, közben már nem is igazán érdekli őket a saját szakjuk, csak a szülők erőltetik, és már 21 évesen ki vannak égve.

Foglalkozz a gyógynövényekkel, legyél szuper szakember, építs magad köré egy brandet, hidd el, sokkal jobban jársz ezzel!

2020. máj. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezt én is tapasztalom, főleg aki gazdasági szakra jár, aztán instagramon posztolja, hogy “jaj, megint vizsga”. Nem értem ezt a “papír orientáltságot” se.
2020. máj. 11. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!