Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Teleki Blanka Kollégium vagy...

Teleki Blanka Kollégium vagy Károlyi Kollégium Szegeden?

Figyelt kérdés
JGYPK-ra jelentkeztem, tudom hogy a Teleki a kari kollégium, tudom hogy a Károlyi kárközi, de melyik ad többet az ott lakóknak, és melyik az igényesebb?

2020. máj. 11. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:
87%
A Károlyinál nooffense de bármelyik koli igényesebb. Vannak ott is jóarc emberek, de ha nem azért mész egyetemre, hogy átbulizhhass pár évet, szerintem ne azt jelöld. Egyébként sok nayon jó és igényes karközi koli is van, pl az Öthalmi, vagy ha zavar, hogy messze van mindentől akkor a Hermann vagy a Móra. Sajnos én nem JGYPK-s vagyok, szóval személyes tapasztalatom nincs a Teleki Blanka koliról, de pár ismerősöm lakik ott, és ők szeretik
2020. máj. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha a bulik és a szociális élet fontos, Károlyi. Én ott laktam, de tanulni elég merész kivívás ott, mert minden nap van közösségi ivászat, meg egy szinten kb nyolcvanan voltunk :D Teleki nyugodtabb, de nincs akkora pezsgés.
2021. jan. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!