Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Legkevesebb mennyi idő alatt...

Legkevesebb mennyi idő alatt lehet megírni egy szakdolgozatot?

Figyelt kérdés

Júniusban kellene leadni és azon kezdtem el gondolkodni, hogy lehetséges-e addig befelyeznem?

Még nem kezdtem el, csak egy gyors ötlet volt, mivel jelenleg nem dolgozom a helyzet miatt...és jó lenne letenni ezt az elmaradt dolgot.(Nem tervezek dolgozni a szakmaban) Kicsit nehézkes így, hogy már hidegen hagy az egész,de szeretnék pontot tenni a végére.

Szerintetek meglehet írni ennyi idő alatt?

Netek mennyi időbe telt? BÁRMIFÉLE segítségét elfogadok ezzel kapcsolatban....ha értitek.

Nagyon örülnek ha írna valaki! 23n


2020. máj. 13. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
98%
Ha megvan hozzá a megfelelő szakirodalom, akkor 2 hét alatt is simán.
2020. máj. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen ember és motiváció függő. Ha sok a motivációm valamihez akkor még a negezebbhez is elég egy pár nap. Ha teljesen hidegen hagy akkor addig húzom amég lehet. Nekem az valamennyire segít ha megtervezem azt hogy miről akarok írni, hogy legyenek a bekezdések,mi legyen a fő cím, mik legyenenek az alcímek. Így legalább valamennyire elkezdtem.
2020. máj. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
En harom het alatt fejeztem be az írás részét, elotte kutattam par hetig még januarban. Az erdemi resz kb 65 oldal lett. Csak elkezddni nehez, de hamar ra fogsz erezni. Soha nem lesz ilyen jo alkalmad megirni, mint most.. az egyetemi es munkahelyi elfoglaltsagok nagyon lelassitjak a szakdolgozatiras folyamatat. Viszont szukseges ehhez, hogy a konzulensed rugalmasan valaszoljon ne csak hetek mulva. Allj neki es sok sikert!
2020. máj. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!