Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez csak szerintem igazságtalan...

Ez csak szerintem igazságtalanság?

Figyelt kérdés
Ma írtam emelt infó ágazati érettségit, de a koronavírus miatt nem lesz szóbeli. Így 25%-ot kell elérni a ketteshez, és ahányat írtam most, annyi lesz a végleges eredmény. Azonban ha lenne szóbeli elég lenne 12%-ot elérni, ahhoz hogy ne legyen bukás, illetve szintén 12%-ot szóbelin. Ezzel csak egy a baj: Az írásbeli sokkal nehezebb, mint a szóbeli része, és nincs megadva arra esély, hogy javíthassak az eredményen. Az írásbeli pedig szerintem nehéz volt. Nem volt semmilyen könnyítés. Ha lenne szóbeli sokkal nagyobb lenne az esély, hogy valaki elérje a 45%-ot és megkapja az 50 többlettpontot is, de így aki nem ír jót, annak esélytelen. Ha nem idén írtam volna, akkor lenne szóbeli és tudnék javítani az eredményen.

2020. máj. 14. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem éred el a 45%-ot, akkor úgyis esélytelen.

Amikor én emelteztem, azt tapasztaltam, hogy aki a 45%-ot sem érte el az írásbelin, az a szóbelin is csak szenvedett.

Most ez van, mindenki ezzel küzd.

2020. máj. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet igazságtalan (én is javítanék pár érettségit), de idén mindenki ugyanabban a hajóban evez mint te.
2020. máj. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha elérem a 45%-ot, akkor maximális (100) többletpontom lenne és felvennének. Nem igaz, hogy esélytelen!
2020. máj. 16. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!