Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idén érettségizők, szerintetek...

Idén érettségizők, szerintetek könnyebbek voltak a feladatsorok mint korábban?

Figyelt kérdés
2020. máj. 16. 01:11
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem igen. Mondjuk nekem a töri volt a legnehezebb
2020. máj. 16. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A közismereti rész sokkal könnyebb volt, mint a tavalyi. Bár a szakmai nehezebb lett, ott több új dolgot tettek bele ami eddig még nem volt.
2020. máj. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Történelem Nehezebb volt.

Szakmai emelt(Rendészeti és közszolgálati ismeretek) egyenesen szopás volt :D

A többi könnyű volt.

2020. máj. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Magyar könnyű volt, német matek szerintem nem volt könnyebb, és a német töri is nehéz volt.

Emelt biosz és kémia szerintem nem volt brutál nehéz, teljesíthető volt.

2020. máj. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha igy az egeszet nezem akkor igen, konnyebbek voltak a feladatsorok.
2020. máj. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hát én amúgy olyan családból származom, ahol anyai ágon mindenki nagyon jó magyaros, és a történelem tudásunk sem a béka segge alatt van, mégis kettesre írtam a törimet sajnos, pedig könnyűnek éreztem. Meg mertem volna kockáztatni, hogy egy erős hármas lesz vagy esetleg négyes. Erre írt a tanárom, hogy meg van döbbenve, 33%-ot írtam. Mondom what?

20/F

2020. máj. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Gyakoroltam persze korábbi évieket is de főleg emelt bioszon volt az az érzésem hogy az oktatási hivatal újít és kb a biológia anyag 20%-át kérdezik vissza a többi értelmetlen kísérletleírások és fura grafikonok sokat úgy tippeltem be hogy hát végülis ez passzol talán legjobban... A esszé meg mi a jó élet volt:D Szóval felháborítónak tartom hogy tanultam egy csomót, az összes mozaikos könyvet, minden témát, erre se növények se állatok, ökológia etológia... Jó már próbálom félretenni ezt de akkor is ez dühít a legjobban. Töri érettségi is kb szövegértés volt nem is kérdezika témák legjelentősebbjeit Mária Terézia, 2. József, Hunyadi és sokáig sorolhatnám, hanem betesznek egy 3. Károly uralkodót és mondjam meg a titulusát köszi! Ehhez nem kell több éves töri tanulmány hogy tippeld meg a Lehel hűtő hogy jelent meg és mi van a cigányokkal... A matek érettségi korrekt volt, könnyebb szerintem mint előzőek, szerencsére trigonometria nem volt annyi, egész jó lett. A magyar érettségi is tetszett, mind a szövegértés témája, mind a novella (ezt választotttam)


Amugy nekünk még nem mondtak semmiből fix eredményt, ki kell várnunk május végét...:(

2020. máj. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!