Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Úgy érzem feladnám, mit...

Úgy érzem feladnám, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már mindenem megvan, csak az államvizsgám nincs. Tehát szakdolgozat, nyelvvizsga, minden ezen kívül. Sajnos tavaly megvágtak az államvizsgán és nekem ez olyan durva élmény volt, ami miatt úgy érzem, hogy soha többé nem akarok menni. Alig tanultam eddig, mert sokáig úgy volt, hogy a vírus miatt meg sem tartják, most viszont mégis lenne lehetőség menni. Ti elmennétek, vagy inkább jövőre? Tényleg alig készültem még, rettegek, hogy megint megbukok. Elegem van az egészből. Rettegek, hogy megint rossz tételt húzok. Tudom, hogy vannak olyan részek, amit ha ezer évig tanulok se fognak úgy menni és ha belekötnek, vagy közbeszólnak miközben ezeket próbálom elmagyarázni, nem fog sikerülni. Rettegek és felkészületlen vagyok. Két hét van addig. Hetven tétel vissza. Tanulnátok, mint egy őrült, vagy hagynátok?
2020. máj. 26. 08:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne engedd el. Ha összeszeded magad és tanulsz rá, nagyon jó eséllyel meglesz! Már mindent megtettél ezért a diplomáért, és veszteség lenne meg sem próbálni. Én amondó vagyok, hogy tedd oda magad, húzz bele, és fuss neki most. Magad miatt.
2020. máj. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!