Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mindenkinek gyökér a konzulens...

Mindenkinek gyökér a konzulense egyetemen?

Figyelt kérdés
Nem ír vissza, leszarja az embert. Nem segítenie kéne?! Alapszakról van szó.

2020. jún. 3. 12:59
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
22 szavazat
 1/4 DominikX ***** válasza:
Igen, nekem sajnos az volt, ezért (+ egyéb okok) évet is halasztottam
2020. jún. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém segítőkész :)
2020. jún. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, de ne varj sokat. En is hasonloan erzetem, de mivel a konzulensem az intézet igazgatoja, 8 szakszemijarista volt nala igy nem csoda, hogy akar honapot vartam a valaszra. De leadas elott korrektul elolvasta mind a 120 oldalt es velemenyezte is. Nyugi varj meg egy kicdit, vagy hivd fel telefonon. En is inkabb ott beszelnek es nem emailekben.
2020. jún. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is ritkán válaszol és mindig új dolgokat talál ki. Minden alkalommal ki kell egészítenem valamivel, azokat a részeket is, amikre egyszer már rábólintott. Így egyesével rohangálhatok a könyvekért, amikor meggondolja magát.
2020. aug. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!