Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 415 ponttal a DE ÁOK-ra?

415 ponttal a DE ÁOK-ra?

Figyelt kérdés

8.-os korom óta a legnagyobb álmom, szinte minden 3. gondolatom, hogy orvos lehessek, és ezért sose voltam rest tenni. Azonban ide, vagy oda a több éves készülődésem, a tavaly 4,7 és idén az 5,0-ás bizonyítványi átlagom, a közepek mind 80% felett való megírása, azoknál az érettségiknél, amik legjobban számítottak volna (emelt biosz, kémia), kicsit szétstresszeltem magam, és hát... egy hangyányit elúsztak. :( (Kémia 62% biosz 79%). Azt viszont nem tudom, hogy mennyire van még értelme izgulnom azon, hogy végül felvesznek-e, ezért néhány kérdéssel fordulnék hozzátok:

Ti mennyire látjátok esélyesnek, hogy felvesznek?

Nektek milyen lett idén a biosz-kémia?

Ismertek olyan idén érettségizőt, akinek hasonló, vagy kevesebb pontja lett, mint nekem, és úgyszintén az orvosi neki a cél?

És nektek összeségében hány pontotok lett?


Előre is köszönöm a válaszaitokat! :)



2020. jún. 5. 10:57
 1/3 anonim válasza:
100%

Kedves kérdezô!:)

Szerintem ne add fel a reményt, esélyes, hogy lejjebb mennek a ponthatárok, mivel nem voltak szóbelik és az idén valamivel kevesebben is jelentkeztek orvosira.

Bárki bármit mond, hiába volt könnyebb a középszintû érettségi, egy olyan karon, ahova két emelt kell, legfőképp ez a két tárgy fogja befolyásolni az eredményt. Emelt szóbelin pedig úgy gondolom a legtöbb ember javít az írásbeli eredményéhez képest, mégpedig nem is keveset.

Nagyon drukkolok neked, és őszintén remélem, hogy felvesznek majd!

Az eredményeidhez pedig gratulálok:)

2020. jún. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Szia!

Én 4.éves vagyok Debrecenben az AOK-on

415pont az nem rossz, de benne vna hogy nem lesz elég, bár remélem sikerul bekerülnöd.

Viszont akkor se keseredj el ha nem, egy éved lesz még ahol ujra tudod csinálni az emelteket, es ha rám hallgatsz addig elmész egy korhazba dolgozni, beteghordonak vagy segédápolónak hogy kicsit “tűzközelbe” legyel, jobban ráláss majd a dolgokra, én így tettem, és nagyon kifizetődött

Szurkolok neked, ilyen elhivatott emberekre van itt szükség!

Szeretettel várunk! És a gólyatábort ne hagyd ki! :)

2020. jún. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem van rá esély, mert nem volt javítási lehetőség szóbelivel (ami kémiában szerintem jelentős tud lenni).

De ha idén nem, akkor majd javítasz és akkor összejön :)

2020. jún. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!