Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tanultál az elmúlt 2-3...

Hogyan tanultál az elmúlt 2-3 hónapban, azaz az online oktatás során?

Figyelt kérdés

Nagyjából 2,5-3 hónapja vezették be a digitális oktatást. Az év vége felé közeledünk és ideje lezárni a tanévet, illetve egyetemen javában zajlik a vizsgaszezon.


Hogyan és milyen intenzíven tanultál az elmúlt időszakban? Kértél esetleg segítséget, vagy fel tudtál készülni önállóan?



2020. jún. 7. 14:23
A kérdező szavazást indított:
Nem tanultam sem korábban, sem most, felesleges
Nem tanultam szinte semmit, most eszeveszetten, de önállóan készülök mindenből (amiből van számonkérés)
Nem tanultam sokat, így most magántanár segítségét kérem, hogy tanítsa meg az anyagot és készítsen fel a vizsgára
Nem igazán tanultam, s magántanár segítségét kérem, hogy segítsen a vizsgán a feladatok megoldásával
Tanultam rendesen, most csak át kell ismételnem, amiket olvastam
Hiába tanultam, nem értettem, és magántanár segítségét kérem, hogy készítsen fel a vizsgára/számonkérésre
Hiába tanultam, nem értem az anyagot, ezért magántanár segítségét kérem, hogy a vizsgán segítsen a feladatok megoldásával
21 szavazat
 1/1 anonim válasza:
Nem nagyon tanultam, dogáknál pedig puskáztam mint az állat:D Jól fel is javult az átlagom:)
2020. jún. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!