Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen egyetemet választottato...

Milyen egyetemet választottatok? Mik lesztek ha "nagyok"lesztek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 23:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok, mi a fenének lettem lepontozva?? komolyan az ilyenek miatt, akik az egészségügyieken élik ki magukat, vagy savanyú a szőlő, mert nem bírnak 400 feletti pontot bekaparni kár letenni az esküt... segítsen magán, Isten is megsegíti-.-
2010. aug. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Tényleg, a két eü-st miért pontozták le?:D Szerintem én is a kérdésre válaszoltam. Gratulálok annak, akit ez boldogít:)
2010. aug. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
nem kell szeretni az orvosokat, nem is kell becsülni őket, mert amíg egészséges az ember, addig nem érdekli. amint lesz vmi semmitmondó nyomora, amit le sem reagál konstatálja, hogy de jó is az, hogy nem ment sehová... utána elviszi az infarktus...
2010. aug. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
:D Bezzeg a HR-es meg 100%-os. :D(Bocsi.)
2010. aug. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Csak tényleg nem értem. Mert ha vki szórakozik, legalább mindenkit lepontozna...de nem, csak két orvosist. Ennek mégis mi értelme?
2010. aug. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
De érted, a HR-es is legyen 100%-os, mert a kérdésre válaszolt. De mi is a kérdésre válaszoltunk, ezen nem tudom mi nem hasznos. Bár gyanítom nem a kérdező volt ez az észlény, hanem vmi tizenéves hülyegyerek, aki erre veri. Már bocsánat.
2010. aug. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
00:41 vagyok még az első oldalról. Igaz, hogy egy kicsit offoltam ,mert csak a jogobellás poént dicsértem meg, de engem is lepontoztak. Mindössze azért nem válaszoltam a kérdésre, mert én már nagy vagyok (befejeztem az egyetemet és már mérnök vagyok). Orvostanhallgatók, minden tiszteletem a Tiétek. Szüleim szerették volna, ha én is az leszek, de én nem éreztem rá magamat alkalmasnak (az első boncolás után mentem volna a tanulmányi osztályra kiiratkozni). Szóval csak így tovább! Lehet tovább lepontozni de akkor is leírom: egy HR-es biztos nem lesz gazdag (max ha jól nősül vagy jól megy férjhez), de az biztos, hogy sok ember fogja utálni. Az álláskeresés során volt szerencsém néhányhoz, hát inkább nem írom le a véleményemet Róluk. Persze tisztelet a kivételeknek!
2010. aug. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

a HR-es válaszoló vagyok


én se értem miért pontozták le a többieket...:S

Persze a "kőgazdag HR-es leszek" kijelentésben volt egy kis (ön)irónia:)

2010. aug. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
18:38! 17:58 vagyok. Remélem nem bántottalak meg. Csak kicsit haragszom a HR-esekre (persze nem mindre), mert én és jó néhány szaktársam maradtunk le jónak ígérkező állásajánlatokról a HR-esek döntése miatt. A jelenlegi munkahelyem előtti interjún például azért, mert 5 perc beszélgetés alapján megállapította, hogy nem lennék jó csapatjátékos (itt a nagy lehetőségem, megkérdezhetem, - ha nem titok - hogy mi alapján döntitek el ezt). Remélem Te azok közé fogsz tartozni, akik az egyetemen elsajátított tudás alapján végzik a munkájukat és nem önbíráskodás alapján. Még egyszer bocsi, a megjegyzést nem konkrétan Neked szántam.
2010. aug. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
orvosis vagyok. belém is szorult cinizmus, de eszembe nem jutott lepontozni a jogobellást sem, főként nem azokat, akik értelmes választ adnak. akár hr-es, akár mérnök, akár utcaseprő lesz vki... hát én azért ezt választottam, mert nem vagyok szívbajos, voltam már boncoláson és iszonyatosan bosszantott, hogy semmihez sem nyúlhatok... ezen felül úgy gondolom, hogy a társadalom szempontjából a tanár után ez a hivatás jön. képzetlen emberek nélkül anarchia van, orvosok nélkül meg szép lassan élhetünk a fán rousseau mellett...nagyjából 35 éves átlagéletkorral:D:D:D:D
2010. aug. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!