Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha az e-Titánon tanulom a...

Ha az e-Titánon tanulom a KRESZ-t, nagyjából mennyi idő mire a kitöltendő és visszaküldendő dokumentumok megérkeznek?

Figyelt kérdés
Már több mint egy hete kezdtem meg az online tanfolyamot, végeztem is, a rendszer is azt írja. De igazolást nem tudok kérni, mert azt csak a dokumentumok visszaküldése után lehet kérni. A dokumentumokat viszont nem küldtek még el, sőt a dokumentumok menüpont alatt egy dokumentum sincs listázva. Írtam e-mail-t az autósiskolának, amire nem jött válasz. Ilyenkor mi a teendő? Nektek mennyi idő volt mire megjöttek a papírok? Előbb láttátok a dokumentumokat a rendszerben, mint megérkeztek? 23-án regisztráltam, kezdek aggódni. Szívem szerint már jelentkeznék vizsgára, egész jól mennek a tesztek.

2020. júl. 1. 16:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Én tavaly tanultam E-titanon!

Amikor mindennel végeztem írta a rendszer, hogy a tananyag befejezve. Kb fél nap telt el és ott volt az igazolás is a letöltendő doksiknál.

Az autósiskola is látta.

2020. júl. 2. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!