Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne pánikoljak...

Mit tegyek, hogy ne pánikoljak ennyire az államvizsga miatt?

Figyelt kérdés
Holnap államvizsgázok és teljesen bepánikoltam. Úgy érzem meg sem kellene jelennem, mert nem birok már ismételni/tanulni és úgy érzem nem tudok semmit... Szakdolgozat védés is lesz és persze az opponens kérdéseit alig értem... Egyszóval minden szar...

2020. júl. 2. 14:49
 1/2 anonymousreview60 ***** válasza:

"Úgy érzem meg sem kellene jelennem, mert nem birok már ismételni/tanulni és úgy érzem nem tudok semmit." Ez biztos jele annak - feltéve, hogy eddig tanultál rendesen -, hogy ideje letenni a lantot.

"az opponens kérdéseit alig értem" Ezeket beszéld meg a témavezetőddel vagy hozzáértő évfolyamtárssal!

Legkésőbb 18-kor kezdj el pia nélkül lazítani, a ruhádat összekészíteni!

2020. júl. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hasonloan voltam en is, es lam, 5os allanvizsga. Melyik szakra jarsz? Sokat elmond a bizottsagrol, ha meg zv-n is szivatnak. Nekem 40 perc volt a zv es a vedes, rendesen belekerdeztek, de meg is honoraltak. Corvinus
2020. júl. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!