Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 3x is megbuktam a KRESZ-en,...

3x is megbuktam a KRESZ-en, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


3x megbuktam eddig, a nyáron le szerettem volna tudni, de sajnos 3 hét múlva kaptam új időpontot. :( Az egyetem meg másik városban van, nem is tudom mi lesz így, ha a vezetés jócskán suliidőre esik majd. :(

Rettenetesen el vagyok keseredve, 1-2 pontokon múlik, itthon viszont mindig sikerülnek a próba tesztek. Ma is úgy mentem oda, hogy ennek most meg kell lennie. :(

A pénz is csak megy, na meg a lelki teher, hogy ilyen szerencsétlenül jön össze..

Esetleg tudnátok írni, ha veletek is volt hasonló? Vagy bármi tipp, tanács, bátorító szó is jól esne.

Az eü vizsgát érdemes addig letudni?

(Rosszindulatú kommenteket nem kérek, hogy alkalmatlan vagyok, nem vagyok az.)


Köszönöm előre is! 21/L



2020. júl. 4. 15:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az előzők, én is az E-Titánhoz való hozzáférés megigénylését ajánlom.

Sok sikert a következő vizsgához!

2020. júl. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2020. júl. 6. 10:39
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
E-Titánnal könnyű átmenni. Nekem is elsőre sikerült. Az E-Titánban levő kérdések tényleg előfordulnak a vizsgán, egy csomó kérdés szó szerint benne van a vizsgában is. Amúgy én mikor mentem kresz vizsgára, kb. 10 kérdést, vagy lehet többet is a végére hagytam. Úgy voltam vele, hogy azokban nem vagyok 100%-ig biztos, szóval majd a végén nyugodtan átgondolom őket. A lényeg az, hogy vizgán ne siess. 1 perc sok mindenre elég, inkább rágd át jól a kérdéseket. És igen, az E-Titán hasznos, ha nem sajnálod még arra is kiadna pluszban a pénzt. De na, szerintem megéri az E-Titán.
2020. júl. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az E-titán ajánlásokat!

Tényleg bevált, ma sikerült a KRESZ vizsgám!😍

És közben az eü is!😊

2020. júl. 25. 08:34
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok!
2020. júl. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Gratu! Jó vezetést!
2020. júl. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!🙂
2020. júl. 25. 12:11
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

10.voltam gratulálok mondtam e-titán sokat ér😀.

Most jön a jobb része forgalom😁

2020. júl. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm szépen!😁🙂
2020. júl. 26. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!