Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hónap eleje óta nem tudok...

Hónap eleje óta nem tudok időpontot foglalni Kormányablakba, mégis hogy a francba intézzem így el mégis a NEK adatlapot?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy vírus, meg ilyenek, de amikor odamentem azt modnták, csak időpontra lehet. Ezzel nem is volt gondom, oké, kérek. De egyszerűen egyik Kormanyablakba se lehet foglalni.. Röhejes komolyan...


Valaki tudja esetleg, hogy mégis hogy kéne ezt megoldani?



2020. aug. 20. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ügyfélkapun keresztül próbáld és ha vidéki vagy, de Pest agglomerációs körzetéből való, akkor én a helyedben a Pesten lévő kormányablakokkal is próbálkoznék.(nekem pl így sikerült megcsinálnom egy héten belül)


Ha messzebb laksz, akkor nem tudom mi lehet a jó megoldás.

2020. aug. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az jó, mert a fővárosban lakom. Egyszetűen sehol sincs időpont. :(
2020. aug. 20. 15:45
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a nyugatinál lévő kormányablaknál voltam másfél hete. Oda akkor volt több időpont is, és mikor mentem, rajtam kívül talán csak 2 ember volt. Esetleg nézd meg azt, hátha van még hely. Vagy olyan irodáknál, amik nem a frekventált helyeken vannak, külső kerületekben pl.
2020. aug. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, megfogadom, hátha sikerül.
2020. aug. 20. 22:14
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
NEK adatlapot a tanévben bármikor igényelhetsz, nem kell vele sietni, ha csak nem kell az utazáshoz a diákigazolvány.
2020. aug. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!