Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen ha hiányzol egy...

Egyetemen ha hiányzol egy vagy több óráról, van szükséged orvosi igazolásra? Ha igen, azt kinek kellene oda adnod? Állami ösztöndíjas képzésről mennyire kell rossz legyen az átlagod, hogy önköltségesre tegyenek?

Figyelt kérdés
2020. aug. 25. 16:23
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Épp ezaz, ha sikeresen vizsgázik annak oka van :D De ha én mondjuk, mint elsőéves hiányzom 3 alkalmat mert költöznék, mert késik a vonat, mert a tököm tudja mi, aztán "Hát, bocs, baszhatod a tárgyat" az megint más XD
2020. szept. 17. 18:14
 12/15 anonim ***** válasza:

"ha én mondjuk, mint elsőéves hiányzom 3 alkalmat mert költöznék, mert késik a vonat, mert a tököm tudja mi, aztán "Hát, bocs, baszhatod a tárgyat""

Igen. Nem kötelező egyetemre járni, menj akkor dolgozni, hátha egy munkahelyen még jutalmat is kapsz, ha oda se mész, mert a "tököm tudja mi" fontosabb.

2020. szept. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Úristen megint ez a pali XDDD Hallod, nem kötelező választ adni se, te meg már nem csak az én kérdésemnél spammeled azt hogy "nem kötelező egyetemre járni", fogd már be a pofád te ingyenélő 8ált-ot végzett senki :D
2020. szept. 17. 18:54
 14/15 anonim ***** válasza:
Bocs, de én is úgy tudom, hogy nem kötelező. 😝
2020. szept. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
szerintem elég szomorú hogy ennyire szigorúan veszik, mert például előfordul, hogy valaki tényleg lebetegszik és szerencsétlennek muszáj bemenni betegen, merthogy nem engedik vizsgázni és szépen mindenkit befertőz, hogy azok is szívjanak. Én munka mellett csinálom az egyetemet és én is sikeresen lebetegedtem, mivel kimerült vagyok. Csodálatos volt így bemenni órára...őszintén ez is csak egy ugyanolyan hülye szokás mint az, hogy betegen be kell járni dolgozni ebben az országban. Lehetne máshogy is csinálni, lehetne modernizálni az oktatást, a betegeket segíteni abban, hogy online is részt vehessenek ilyenkor az órán, mert az nagy segítség lenne ha nem kellene bevonszolni magad még az egyetemre is betegen. Jah ráadásul én pl valószínű pont azért betegedtem le, mert annyira hideg van a tantermekben, hogy megfázhattam, hiszen egész napos kurzuson voltam. 6 órán keresztül ücsörögtünk a fűtetlen teremben. Mindenki nagykabátban volt már a végére.
2022. okt. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!