Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, kétségbe vagyok...

Mit tehetnék, kétségbe vagyok esve?

Figyelt kérdés
Gyűlölöm a kolit. A sulit nagyon szeretem dee annyira honvágyam van hogy kb egész álló nap sírok. Hiányzik a családom. Durván családcentrikus vagyok.

2020. szept. 7. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A koliban szerezz barátokat, egyfajta család helyett is családot. Sok ilyet láttam már.
2020. szept. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Halgass Missh-t
2020. szept. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mióta vagy kolis? Hány éves vagy?
2020. szept. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
14 vagyok, most kezdem a kolit.
2020. szept. 7. 16:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Keress barátokat, foglald el magadat, és még fogod szokni. Középiskolai koliból úgyis haza lehet menni hetente, szóval gondolj arra, hogy csak heti öt nap, aztán mehetsz haza, plusz a szüneteket otthon töltheted. Tudom, könnyű ezt mondani/leírni, de én is így voltam az elején, aztán megszoktam. Hidd el, jó az, hogy már ilyenkor tanulsz egy kis önàllósàgot, később hálás leszel ezért. Amikor a kortàrsaid zöme 5-6 év múlva egy rántottàt nem tud megsütni, vagy egy ágyat áthúzni, te már fogsz tudni sok mindent. Én jelenleg már itt tartok, az ismerőseim nagy része (persze páran igen) nem tud se főzni, se takarítani, semmi. Én meg már bonyolultabb ételeket is meg tudok főzni, és el tudom magamat látni más területen is.
2020. szept. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért azt se felejtsük el, hogy nem mindenkinek való a koli. Mindenesetre maradj még októberig, próbáld kihúzni ha nem változik a helyzet akkor hagyd ott és keress közelebbi sulit vagy ha nincs nagyon messze akkor légy bejárós.


Egyébként én már végzős vagyok de sose tudnám elképzelni, hogy koliban éljek. 1-2 hetes osztálykirándulás oké, lazán mehet de, hogy több évet rostokoljak egy 1 csillagos szerű hotelbe, hát köszönöm szépen de nem kérem. Meg én utálom ha megmondják hova mehetek és mikor. Tanulni se tudok közösségben, a wczés is gondot okozna, nekem fix nem való, lehet te is ilyen vagy, majd kiderül.

2020. szept. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy idő után megszokod és simán kibírsz 2 hetet is a család nélkül. Ha találsz barátokat, akkor pedig ők is tudják helyttesíteni a családot.
2020. szept. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!