Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol tudom megnézni a 2021-es...

Hol tudom megnézni a 2021-es egyetemi felvételihez szükséges tételeket?

Figyelt kérdés

2020. szept. 13. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Milyen tételeket??? Miről beszélsz?
2020. szept. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tételek nincsenek fent sehol. Az írásbeli érettségi követelményei az oktatas.hu-n megtalálhatóak, viszont a szóbeli tételeket a te tanárod fogja meghatározni. (a tételeket nem kötelesek megosztani veled, csak a nagyobb témaköröket)
2020. szept. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1 Lehet rosszul fejeztem ki magam, tehát a lényeg: tanár akinél jelentkeztem felkészítő órákra azt mondta, majd szóljak ha kint lesznek a "modulok", nézzem át őket és amelyik anyagrész nem megy, azt fogja velem átvenni (egyébként infó emeltről van szó). Szerettem volna az szegedi felkészítőkre menni, de ha jól láttam a szórólapon, az infó nincs feltüntetve.
2020. szept. 13. 21:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Fizetsz kulon ezert a tanarnak? Nem valami segitokesz. Egyebkent 3 eve, amikor erettsegiztem, ugy volt, hogy az abban az evben aktualis emelt tetelsor (ez magyar volt, nem info) decemberben jelent meg. De attol meg az irasbelire nyugodtan felkeszithetne, hiszen ott nincsenek tetelek. Azt tudod meg tenni, hogy nezegeted az elozo evek erettsegi irasbeli feladatait, es azokat elkezded magadtol megoldani.
2020. szept. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!