Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeretek fotózni, de honnan...

Szeretek fotózni, de honnan tudjam, hogy van hozzá tehetségem is?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én régóta fotózok, küldd el nekem a művedet, aztán megmondom :)
2010. aug. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
tedd fel vhova, szerintem többen is kiváncsiak lennnk rá.
2010. aug. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Onnan, hogy egy gyengébb géppel is tudsz ötletes és amennyire a géped engedi, jó minőségű képeket lőni!

[link]

[link]

Itt pl meg tudod osztani a képeket, de a fotozz t ajánlom, mert a másikon nem adnak értékelhető tanácsokat a képedről :)

2010. aug. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

szia!


csinálj egy oldalt:


[link] -n tudsz:)és mutasd meg másoknak.

2010. aug. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Szia!


Utolsó vagyok:)


szal ha csináltál ilyen oldalt akkor linkeld be ide is kérlek:)THX

2010. aug. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, hamarosan majd linkelek képet:)
2010. aug. 10. 13:22
 7/12 anonim válasza:

Például tudsz automata beállításon kívül is élvezhető képet csinálni, ha neadj' isten állvány nélkül vacsorapartin, közepes fényességű helyen is majdnem tökéles a kép és nemcsak elmosódott paca az egész akkor elmondható hogy az alapfogások jók :)

Ezek után jön a megfelelő tárgy/témát remekül kiemelő kompozíciók elsajátítása stb... stb...

2010. aug. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Kérdés, hogy mióta fotózol. Nagyon sokat lehet fejlődni, de kell idő, hogy kialakuljon az egyéni stílusod meg, hogy rájöjj mire kell figyelni amikor fotózol, hogyan kell megszerkeszteni egy képet. Ne az első fotóid alapján döntse el valaki, hogy van-e tehetséged, hiszen a jó eredményért dolgozni kell. Sokat lehet tanulni közben. Neten rengeteg információ van. Csak beírod google-be, hogy fotózás vagy valami s kijön egy szekérnyi weblap.

Vannak helyek, ahova kiteheted a munkáidat, hogy kapjál visszajelzéseket, és mások munkáit is megtekintheted, inspirációforrás és tanulás céljából. pl www.flickr.com, www.deviantart.com, blogok stb.

2010. aug. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Szia,szerintem abban is megmutatkozhat,ha sok embernek tetszenek a képeid,nekem is vannak képeim,volt oldalam is,és eddig mindenkinek tetszettek a fotók. Meghát ez sokmindentol fugg,plattol is hogy mennyire élesek a képeid,mennyire tudod "megfogni a pillanatot",illetve mozgo tárgyrol is tudsz-e élesképet adni. De a legegyszerubb,ha valaki megnézi a képeidet,mert csak ugy lehet bármit is mondani.
2010. aug. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
attól,hogy kirakod a képeidet valahova még nem kapsz reális véleményt róla...keress meg egy hivatásos fotóst a képeiddel és kérj róluk véleményt...másképp nem fogod megtudni..
2010. aug. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!