Csak én gondolom ezt?

Figyelt kérdés
Szóval suliba járok és ccsak azért mert kesz volt a hazink es mar csak ultunk napköziben és a tanár elkezdi végülis a közmunkára is kell ember ha nem tanultok majd kifog titeket használni mindenki nem viszitek semmire 56 ezerért dolgozhattok és ezt csak ezért szerintem 1 tanár ne pofázzon ilyenről gondoljatok bele 1 tanarnak full 5osnek kell lennie altalanosba/gimibe aztán fősuli kb 16 év iskolába majd 60 éves koráig taníthat csak beszél a gyerekek leszarják ráadásul kemény meló a tévhittel ellentétben míg 1 jó hegesztőnek eleg szakkozepbe járnia kell egy szakmai ügyesség és 1 jó helyen 450 ezer ft míg 1 tanár 180 ért robotol nem azt mondom h ne tiszteljuk a tanárokat de ez... a tanár jót akar neked kommentek kíméljenek!

2020. okt. 9. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
A hegesztést is meg kell tanulni, nem mellesleg.
2020. okt. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

"kommentek kíméljenek!"

Nem kell kiirni ide a kérdésedet, és akkor nem kapsz kommenteket, nagyon egyszerű...

2020. okt. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"mar csak ultunk napköziben"

Hanyadikos vagy?

2020. okt. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nyolcadikos vagyok és az olyan kommentek kíméljenek akik azt irjak hogy a tanár jót akar neked
2020. okt. 10. 10:25
 5/6 anonim ***** válasza:

"szerintem 1 tanár ne pofázzon ilyenről"

Szerintem aki 16 évesen még mindig csak 8.-os, az ne akarja megszabni a tanárnak, hogy miről beszéljen...

2020. okt. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Max külföldön kapsz 450-et hegesztésért, itt Abszurdisztánban jó a 250 is érte, 3 műszakban... Ha jól értem a tanár a napköziben ok nélkül kezdett gyalázni titeket... Hát szokásos magyar pedagógus, ilyen a rendszer, ezek a kegyeltjei.
2020. okt. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!