Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szalagavatóval kapcsolatos...

Szalagavatóval kapcsolatos eléggé lelkizős kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok,lehet rossz kategóriába írtam,de most úgy késő este rám tört a pánik meg a szomorúság,és lehet sokan hülyének fogtok nézni ezután a kérdés után.


Szóval 11.es vagyok,és igen még messze van a szalagtűző de már most aggódok rajta.Igazából nálunk úgy van hogy, 12.esek műsora,11. Palotás,12.keringo,12.tanc a szülőkkel,kajálás,és idáig van meg.Ugyanis ezt láttam a tesóméknál.

1.kérdés:Miután a szülők elmennek,akkor az emberek a saját barátaikat hívják meg vagy az osztállyal töltik az estét/ti hogy csináltátok?Mert nekem az osztályban ilyen nagyon fontos barátaim nincsenek csak kulsosok,de nem tudom hogy az este inkább az osztályról szól hogy velük "bulizzunk" vagy inkább a saját barátok.


2.kérdés nagyon nem szeretnék szülőkkel táncolni,nincs velük olyan kapcsolatom,apámmal konkrét semilyen ,anyával kicsit több és mégis semleges és egyszerűen nem tudom elképzelni hogy táncoljak velük nyilvánosan.Annyira olyanok tudunk lenni itthon mint az idegenek és mások előtt előadni hogy mennyire jó család vagyunk eléggé nehéz lenne,nálunk nincs oleles/puszi/egymásra mosolygás...Ti ezzel hogy voltatok?


Köszönöm szépen ha elolvastátok.

Az lemaradt hogy a kajálás költségei /hely miatt ott addig csak a szülők lehetnek bent,a külsős barátokat (ha valaki hív) később engedik csak be


2020. okt. 21. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem kötelező az utána lévő bulin résztvenni. Én is egy külsős ismerőssel mentem vacsorázni helyette.


2. Azzal táncolsz akivel akarsz. Én is a külsős ismerőst kértem fel.

2020. okt. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi tízen voltunk barátnők gimiben és mindannyian a külsős barátainkkal ünnepeltünk este. Néha néha voltunk együtt is persze. Én nem is táncoltam a szüleimmel, csak nagyon kevesen tették ezt pl apa-lánya tánc. Nekem se jó a kapcsolatom apámmal.
2020. okt. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk szulotanc egyaltalan nem volt (szerencsere...). Utana mindenki massal ment mashova, valakik etterembe, valakik inni, valakik hazibuliba, de legalabb az osztaly fele a szuleivel haza, mert hulla faradtak voltunk azutan a het utan a probak meg a tz halom miatt.
2020. okt. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 15 órától volt a szalagavató a városi színházban, utána minden osztály előadta a műsort/táncot és utána mentünk az iskolába az esti vacsorára ami kb éjfélig tartott.

Nálunk voltak külsösök szóval hívhatsz embereket, mondjuk nálunk mindenkinek csak 1 embert lehetett, sokan amúgy úgy csinálták meg hogy aki nem hívott senkit akkor ővele hívatták el mert karszalag volt hogy illetlen embereket kidobhassák akik csak úgy beszöktek.

Nálunk szülöket nem engedtek be, meg amúgy is minek oda szülő az a bulizásról szól nem a szülői felügyelet alatt lévő feszengve való iszogatásról.

2020. okt. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk a szalagavató után volt egy vacsora a suliban, amit a 11.-es évfolyam rendezett, oda csak a végzős évfolyam mehetett. Viszont utána volt egy afterparty, ahova már bárki mehetett, aki vett rá jegyet, még az is, akinek semmi köze nem volt az iskolához, csak akart egyet bulizni. A vacsorára tőlünk mindenki eljött, viszont az afterpartyra már nem. Ami nem is baj, mert elég gáz volt, utána sokan átmentünk máshova. Szóval szerintem nem kötelező az osztályoddal lenned.
2020. okt. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat:)
2020. okt. 22. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!