Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek bevezetik még itt...

Szerintetek bevezetik még itt a távoktatást?(szavazás)

Figyelt kérdés

-V4 az osszes zárt

- Mintakép mint Ausztria zárt

- Nagy halalozas.

-Iskolabezarasi petició



2020. nov. 1. 02:05
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Balázska ennyi életed van még mindig, egy luzer vagy
137 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/151 anonim ***** válasza:
74%
Igen be
2020. nov. 1. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/151 anonim válasza:
87%
Mivel Ausztria is zárt,nem tartom teljesen kizártnak,de sztm várni fognak még 15napot (tipp).
2020. nov. 1. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/151 anonim válasza:
31%
Szerintem meg nem. Nem tudJák a szülők megoldani, nálunk a gyerekeseknek már április-májusban elfogyott a szabadsága
2020. nov. 1. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/151 anonim válasza:
82%

"Szerintem meg nem. Nem tudJák a szülők megoldani, nálunk a gyerekeseknek már április-májusban elfogyott a szabadsága"


De erre is van megoldás. Felsőtől kezdve zárjanak be minden iskolát, és csak az alsó tagozat menjen, de ott is csak azok, akik máskülönben nm tudnák megoldani. Ilyen egyszerű. De nem, inkább menjen a sok pulya iskolába, zárjanak be 2 hétre az iskolák, aztán nyissanak ki, majd megint zárják be. Mert ennek aztán van értelme..

2020. nov. 1. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/151 anonim ***** válasza:
33%

Nem értem én ennek a távoktatásnak az értelmét. Oké az megvan, hogy fosik mindenki, mert korona így, korona ùgy, de azok a szerencsétlen gyerekek annyira suták lesznek. Távoktatásban nem lehet rendesen tanulni gyerekként. Felnőttként oké, de egy 8-9 éves kisgyereknek kell a rendszer, hogy valaki álljon felette. A számítógép hiányáról meg még nem is beszéltünk. Sajnos nagyon sok helyen, nincs lehetősége sok kisgyereknek hogy elérje a tananyagot, mert lehet még telefonjuk sincs, nem hogy laptop vagy számítógép.

F*szsàg az egèsz, ùgy ahogy van. Nem tudom meddig akarjàk mèg tönkretenni az emberek èletèt ezzel a hülyesèggel. Agyat kène inkàbb növeszteni, nem szètcseszni mindenki èletèt. Sokan megbetegszenek, hmm mily meglepő mivel november lesz lassan, hideg az idő és gyakoribb ilyenkor a meghűlés, influenza. Mint eddig is minden évben. De nem baj magyarázzuk bele ebbe is a hülyeséget.

2020. nov. 1. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/151 anonim válasza:
79%
Én inkább azt javasolnám, hogy csak az alsó osztályos gyerekek menjenek iskolába, de csak az, akire mondjuk nincs ki vigyázzon. Felesleges a felsősöknek, gimiseknek menni. Nálunk a gyerekorvos lenyilatkozta a tv-ben, hogy a gyerekeknek már rég a távoktatásban kellene lenniük, és értelmetlen a kormányfők viselkedése. Mivel márciusba 56 koronavírusfertőzöttnél már bezárták az iskolákat, és most meg naponta hal meg 50 ember, 2000 fertőzött van naponta, és nem tesznek semmit. Nyilván félnek túl hamar bezárni az iskolákat, de most afelé tartunk, hogy mire már bezárnák az iskolákat, már túl késő lesz, mert a magyar csak a saját hibájából, saját kárán tanul, nem pedig a máséból. Dehát ezért is vagyunk mindenhonnan, mindentéren lemaradva 10-20 évvel.
2020. nov. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/151 anonim ***** válasza:
86%

"Mostantól az összes távoktatásos kérdést jelentem..."

Hiába, ezek miatt jobban pörög a gyk, mint valaha, ha több a kattintás, nagyobb a reklambevetel - hülyék lennének törölni az ilyen kérdéseket, ha egyszer ez érdekli az embereket. Így jártál. 😃

2020. nov. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/151 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom. Ha ilyen mértékben nő a fertőzöttek / halálozások száma + megtelnek a kórházak / elfogy a személyzet + Európa szerte is elkezdenek bezárkózni, talán. Mondjuk ezzel már rég elkéstek; nem csak nálunk, mindenhol. Anglia is egy vicc: 4 hét látszat korlátozással semmit sem fognak elérni.
2020. nov. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/151 anonim ***** válasza:
99%
Csak egyelőre mondanak 4 hetet. Ha azalatt nem sikerül eredményt elerniuk, majd meghosszabbitjak.
2020. nov. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/151 anonim ***** válasza:
92%
11: gondolod, hogy "lelövik" a karácsonyt? Én kizártnak tartom. Nem mintha nem helyeselném (kivételesen), de kizártnak tartom.
2020. nov. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!