Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek bevezetik még itt...

Szerintetek bevezetik még itt a távoktatást?(szavazás)

Figyelt kérdés

-V4 az osszes zárt

- Mintakép mint Ausztria zárt

- Nagy halalozas.

-Iskolabezarasi petició



2020. nov. 1. 02:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/151 anonim ***** válasza:
74%

#18 "Jó hát az bizonyított tény, hogy a fiatalok a legnagyobb terjesztők (tünetmentesen széthordják a csaladba, boltokba, tömegközlekedésen) de amíg a kormány ezt nem akarja elismerni addig itt semmi nem lesz."

Az öregek is ugyanúgy lehetnek tünetmentesek, és ugyanúgy széthordhatják.

2020. nov. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/151 anonim ***** válasza:
67%
#21 Az öregeknek alapból az a munkájuk, hogy otthon üljenek, azért kapják a fizetésüket, ők nekik kijárási tilalmat kellene elrendelni.
2020. nov. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/151 anonim ***** válasza:
29%

"ők nekik kijárási tilalmat kellene elrendelni"

Te hány idősnek végzed a napi szintű bevásárlását, ügyintézését?

2020. nov. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/151 anonim ***** válasza:
31%
Lesz zaras! Megmondta a politikus haverom
2020. nov. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/151 anonim ***** válasza:
91%
#23 Ott a Honvédség. Tudtommal nincs háború szóval ráérnek.
2020. nov. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/151 anonim válasza:
82%
Sajnos az én helyzetembe nem tudok egyet érteni azzal, hogy az alsósok menjenek mert a gimiseknek felesleges. Érettségizni fogok idén, 1,5 év online oktatás konkrétan egyenlő a 0-val. Érettségi mindenképp lesz, hiszen ha az nem lenne akkor a felső oktatás szinte csődöt mondhat. Megértem, hogy a kisgyermekek elhelyezéséről már nem tudnak gondoskodni a szülők, de a végzősöknek is szükségük van a tantermi oktatásra. Mindenesetre nem normális az, hogy 5 tanár vár a tesztre nálunk, 3 koronavirusos, és nem tesznek lépéseket.. Helyettesített órákkal lesz megoldva a következő időszakunk, ami bele fog minket vinni az ördögi körbe, sokkal több beteg lesz ezáltal. Így nem szívesen teszem be a lábam holnap az iskolába. Szigorítani sem szígorít, hiszen a mi iskolánkban a tanároknak kötelező a maszk csak, diákoknak csak a közösségi terekben (folyosó, aula). Szerintem ez így nincs helyén. Sőt tömegközlekedéssel járok, ahol rendszeresen tömött buszokkal megyünk, egymás hegyén-hátán utazunk 20 percet.... Megfelelő megoldást nehéz találni ezt nem cáfolom, de ez nincs a helyén így :(
2020. nov. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/151 anonim válasza:
85%
Az idősek vásárlási korlátozását én újra bevezetném, hiszen napközben úgyis dolgozik szinte mindenki.
2020. nov. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/151 anonim ***** válasza:
75%
Érdekes, hogy van, aki 17-18 éves fejjel is jobban belatja, hogy mi van, mint más iskolaigazgatokent...
2020. nov. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/151 anonim ***** válasza:
87%

#26 Átérzem a helyzeted, én is idén érettségizek, nagyjából meg is fogalmaztam néhány kérdés alatt hasonló meglátást, de folyamatosan olyan válaszok érkeztek, hogy "ki nem szarja le"


A maszkosdi meg egy kész katasztrófa nálunk. Kötelezővé van téve a folyosókon, de ezt úgy kell elképzelni, hogy a csengetéskor meginduló 20 fős áramlatokban alig találni 5 embert akin ott a maszk, a maradék abszolút nem veszi fel. A tanárok látják, néha ha olyan kedvük van szólnak, hogy tedd fel, de senki nem engedelmeskedik nekik, ők pedig nem szankcionálnak miatta beírások formájában. Szóval nálunk ez teljes formában elbukott.


Az érettségivel meg fogalmam sincs mi lesz. Szünet előtt azért nem voltam suliba mert én voltam teszt pozitív, most meg apám lett teszt pozitív szóval azért nem megyek. Azt se tudom hol tartunk már, de borzasztó jövő elé nézek ha egész évben ez fog menni, hogy egy hónapba pár napot járok csak suliba. És állítólag nem csak én vagyok így mert olyan hiányzások vannak elmondások szerint amekkora mértékben ezelőtt soha nem volt példa a sulinkba.

Nem tudom mi lesz, de ez fenntarthatatlan így. A digitális "távoktatás" is olyan pocsék, hogy az elképesztő. Tényleg nem tudom mi lesz. Nincs jó megoldás.

2020. nov. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/151 anonim ***** válasza:
67%
Ha jó nincs is, azért jobb van. Aki egészséges, aki egyáltalán él, az be tudja majd pótolni, amit kell.
2020. nov. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!