Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek bevezetik még itt...

Szerintetek bevezetik még itt a távoktatást?(szavazás)

Figyelt kérdés

-V4 az osszes zárt

- Mintakép mint Ausztria zárt

- Nagy halalozas.

-Iskolabezarasi petició



2020. nov. 1. 02:05
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/151 anonim ***** válasza:
94%

Én meg értem a kormány állás pontját egy bizonyos szintig.

Hogy ha megint be jönne a távoktatás akkor sok szülő nem tudná hova rakni a gyerekeit és a távoktatásban voltak komoly problémák pl.. egy házban van 3 gyerek de csak egy számítógép vagy gyenge internet kapcsolat, de voltak nagyon sok helyek ahol egyik se volt meg.

Az iskolákat meg nem 1 vagy 2 hétre zárnák be ha nem hónapokra. Ez se diákoknak se tanároknak és szűlöknek se túl jó.

A távoktatás egy jó dolog csak Magyarországon jelenleg nem sok mindent ér.

Nagyon sok részlet nincsen ki dolgozva.

Itt Győrben is egyre több szülő nem engedi a gyermekeiket az iskolába mert sok a beteg diák meg tanár is. Nem tudom mi lenne erre a jó meg oldás, de ha nem csinál valamit a kormány akkor nagyobb baj lesz.

pl.. Ma olvastam hogy Győri Petz Aladár kórház meg telt a koronavírus betegekkel. Az ápolok és orvosok folyamatosan túlóráznak és nem tudni hogy meddig bírják.

Az én személyes példám. Nem leszek meg műtve mert nálam vannak fontosabb betegek is.

2020. nov. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/151 anonim ***** válasza:
78%

Egyszerű:

Általános iskolában legyen választható, hogy jelenléti oktatást igényelsz e vagy távoktatást. Ez annyi pluszt tartalmaz, hogyha beteg vagy otthon ugyanúgy bekapcsolódhatsz a távoktatásba ezáltal hiányzóknak se leszel elkönyvelve. Így aki megteheti, hogy otthon tartsa a gyerekét annak köszönjük szépen, aki meg nem az bejár szigorú szabályok mellett.


Középiskolákba meg egyértelműen lockdown viszont maradjon meg az, hogy akinek nincs meg a technikai felszerelése az bemehessen informatika terembe tanulni.

2020. nov. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/151 anonim ***** válasza:
30%

Az én személyes vélemény az hogy itt a kormány még ki várja a november meg a decemberi hónapot és ha ezen idő alatt is nőni fog a fertőzés akkor fog majd csak lépni valamit. Sajnos!

A tavaszi le állásnál is sokan panaszkodtak a kormány által be vezettet szabályokra és ezt a fidesz is tudja. Épp ezért nem szeretne komolyabb szigorításokat be vezetni mert az már vissza csapna neki a következő választásoknál.

2020. nov. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/151 anonim ***** válasza:
26%
Már ezen a héten lépni fognak, de az iskolák maradnak, ma mondta Gulyás egy rádióinterjúban.
2020. nov. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/151 anonim ***** válasza:
33%

#64 Lépni? Mégis mit?


Majd figyeljétek meg, hogy annyi lesz, hogy beijesztik a népet, hogy amennyiben meccseken nem hordod nagyon megbüntetünk, de ha boltokba nem hordod akkor is büntetünk nagyon..


Diákok? Ohhohó, várjá csak. Mostmár iskolákba is rendőröket küldünk és aki nem hordja maszkot annak drágábban adjuk Marika néni kisboltjában a csokis fornettit.



Ilyenekre számítok.

2020. nov. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/151 anonim ***** válasza:
80%
Szigorítások jönnek holnaptól vagy szerdától. Kiváncsi leszek, hogy az iskola szóba kerül e. Ha nem, de minden máshol szigorítanak, akkor egyedül maradunk iskolások. Nagyon kivancsi leszek, miket lépnek meg. Kijarasi tilalmat szaz szazalek hogy nem.
2020. nov. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/151 anonim ***** válasza:
84%

#60

Engem is ez zavar. Minden enyhe tünetért otthon kell maradni, így nagy a rizikója, hogy összegyül a 250 óra. Ennél egyértelműen jobb a távoktatás.

2020. nov. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/151 anonim ***** válasza:
13%
A menzát kellene valahogy tömegmentesíteni, akár úgy hogy szétosztja valaki az asztalokra, nem kell sorba állni.
2020. nov. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/151 anonim ***** válasza:
78%
Az egész iskola egy fertő.
2020. nov. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/151 anonim ***** válasza:
75%

Annyit mondott hogy a cel nyitva tartani!

De ahogy errol,ugy a tobbi intezkedesrol sem esett szo!

Ne legyunk ebbe biztosak hogy nem errol van szo!

2020. nov. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!