Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek bevezetik még itt...

Szerintetek bevezetik még itt a távoktatást?(szavazás)

Figyelt kérdés

-V4 az osszes zárt

- Mintakép mint Ausztria zárt

- Nagy halalozas.

-Iskolabezarasi petició



2020. nov. 1. 02:05
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
 151/151 anonim ***** válasza:
100%

Ebben mondjuk egyetértek.


Akkor lennél büszke a hazádra ha itt maradnál és vállalnád amit ad közben küzdve azért, hogy elérjünk egy kedvezőbb színvonalat.



Én is szeretem a hazámat és eszem ágában sincs itt hagyni, sőt megyek egyenesen az omladozó egészségügybe melózni, hogy minél több magyar ember életét tudjam megmenteni.


Sokan lehülyéztek emiatt, de nem érdekel, én ide születtem, ide tartozom, voltam külföldön még 16 évesen faterral melózni, nem kérek többet belőle. Hozzám magyarul beszéljenek és ne arabul meg németül.


Ha elmész akkor elmész, természetesen nincs azzal semmi gond, sok sikert kívánok neked az életben és abban, hogy beteljesítsd álmaid, csak nem feltétlenül illik rád a hazaszerető szó.

2020. nov. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!