Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Zoom felületen a tanár...

A Zoom felületen a tanár látja, hogy telefonról, vagy laptopról nézem az órát?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a tanár tegnap este írt, hogy kéri mindenki laptopról/aszali számítógéphről csatlakozzon és legyen bekapcsolva a kamerája. Nekem a laptopomon nem működik a kamera, így telefonról szoktam bekapcsolni.

2020. nov. 6. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok tanár, de tartok Zoom-meetingeket. Nem látni (szoftveresen), hogy valaki telóról vagy laptopról van, viszont ha látom, hogy mozog neki a kép, és a fülhallgatója a képernyőbe lóg, akkor elég valószínű, hogy mobilról van. Egyébként nem hiszem, hogy létezik olyan tanár, aki problémát csinálna abból, hogy telóról mész fel, hogy láthasson téged (mert a gépen nem jó). Viszont ez a helyzet nem egy-két hétig fog fennállni, szóval javasolnám, hogy vegyél egy webkamerát/javittasd a mostanit.

Mi indokolja egyébként a laptophasználatot? (Azon kivül, hogy gyorsan lehet rajta irni és más programokat is tudsz használni rajta.)

2020. nov. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
usb kamera megoldás lehet a laptopodra.
2020. nov. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! A tanár este küldött egy szabályzatot ami az online órájára vonatkozik, az áll benne, hogy ne telefonról, hanem asztali számítógépről vagy laptopról csatlakozzunk (nem tudom miért, nem indokolta) és kapcsoljuk be a kamerát.
2020. nov. 6. 11:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor írd meg a tanárnak, hogy a laptopon nem működik a kamera, másik géped nincs. Adjanak egyet, ha ragaszkodnak a laptophoz/asztali géphez.
2020. nov. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!