Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan osszam be az időmet?

Hogyan osszam be az időmet?

Figyelt kérdés

Hiába próbálom összeírni, egyszerűen nem jön ki!

Reggel 7-kor kelek

14-15-ig vagyok suliba.

Innentől kezdve kellene megoldani a 3-4 óra tanulást úgy, hogy legyen szabadidőm és 9-kor aludjak.

Bajban vagyok, hogyan tudnám ezt megoldani?

Kérlek segítsetek!

Teljesen megváltoztak a dolgok, és sose kellett beosutanom az időmet. Most azt sem tudom hogyan kezdjek hozzá. Nem volt szabadidőm, most meg itt vagyok rengeteg idővel és nem tudom beosztani. Kérlek. Mozogni is akarok, kutyával is törődni, olvasni is és sajnos sokat kell tanulnom. Tudtok írni napirendeket?

Nagyon megköszönném!

Kérlek szépen...🥺



2020. nov. 7. 16:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Még érettségi évében sem tanultam naponta ennyit, nem hiszem hogy ez normális lenne. Nem is bírnám ki hosszú távon. Lehet hogy a tanulási módszereken is érdemes lenne változtatni. Ha az órákon rendesen figyelsz azzal már az anyag felét meg is jegyzed. Illetve egy kicsit lejjebb adhatnál az elvárásokból.


Konkrétan a napirendre vonatkozóan azt tudom tanácsolni hogy használd ki az időt amíg utazol ha messzebb van a suli. Ha közben tudsz tanulni és nyersz egy kis időt már az is remek. A tanulást én két részre bontanám legalább, egyszerre ennyit nem lehet. Miután hazaértél pihenj valamennyit és utána kezdj bele.

2020. nov. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!