Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A mai szigorítások mellett...

A mai szigorítások mellett dolgozatot lehet iskolába írni?

Figyelt kérdés

Ma online órán mondták hogy a matek dolgozatot hétfőn a suliba fogjuk írni.....

Ez szabályos? Hogy lehet ezt "kijátszani"?



2020. nov. 11. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Lehet a megfelelő keretek között.

Például csak ti vagytok az épületben. Egy osztályban csak legfeljebb 5-10 tanuló. Nyitott ajtó, maszk, fertőtlenítő.


Mint a tavaszi érettségin.

2020. nov. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Igen, szabályos.
2020. nov. 12. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ilyet csinálni. Kisebb csoportokba behívhatja a tanár a diákokat. Mondjuk engem ha hívnának se mennék, mert kolis vagyok, és nem fogok 3 órát utazni egy felelés vagy dolgozat miatt.
2020. nov. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A metaktanárom a következőt csinálta. Az őszi szün3tig íratott velüni 3 dolgozatot és egy tz-t. Így van mindenkinek 4 jegye. Sajnos végzősként nekem nem a legjobban sikerültek ezek a dolgozatok. A tanárom megmondta, hogy online nem fog dogát íratni. Viszont megadott három darab szerda délutáni időpontot (14-16 óra), hogy lehet menni írni a következő anyagrészből. Azt megtehetem, hogy nem megyek írni viszont akkor a félévi jegyem hármas lenne. Inkább bemegyek javítani. Van olyan osztálytársam aki a négy darab egyese után azzal jött, mint a kérdező. Erre a tanárom azt mondta, hogy nem kötelező javítani mert 4 jegyre simán le lehet zárni akár egyesre is.

Most mindenki döntse el, hogy tetszik neki a fenti történetből. Szerintem havonta egy-két számonkérésre bemenni nem akkora kockázat, mint ha elmegyek a mekibe hamburgerért elvitelre.

2020. nov. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!