Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha holnap elkezdek készülni...

Ha holnap elkezdek készülni biosz és fizika emeletre, akkor van esélyem májusban 80% felettire írni őket, és bejutni orvosira?

Figyelt kérdés
Illetve még az a kérdésem, hogy 2 hónap alatt feltudok készülni Tarsalkodó nyelvvizsgara?voltam probanyelvvizsgan, az olyan 45% lett kB. Van esélyem január 25.-ig megtanulni?
2020. nov. 24. 00:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindkettőre van, de a nyelvvizsgára nagyon készülj rá, ha 45 lett, mert az kevés.
2020. nov. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A biosz és a fizika simán meglehet, de akkor májusig nonstop tanulás.
2020. nov. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A nyelvvizsga az érdekesebb. 2 hónap alatt szerintetek lehet 20%ot fejlődni? Tarsalkodó B2 a cél. Bár már írtam.
2020. nov. 26. 01:00
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés az, hogy mennyi időt tudsz rászánni, és hogy milyen könnyen tanulod a nyelvet.
2020. nov. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán meglehet a nyelvvizsga is!

Gyakorolj sokat. Csináld meg az előző nyelvvizsga feladatokat.

Nézz filmet, sorozatot azon a nyelven pl netflixen.

Szóbelire ajánlom az 1000 kérdés 1000 válasz könyvet. Van angol, német is.

Simán megoldható csak ne stresszelj :)

2020. dec. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Orvosin szívni fogsz, ha nem kémiából emeltezel. Fizikára nem sok szükség lesz. Nem rosszindulatból írom, hanem egyszerűen ez az igazság.
2020. dec. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!