Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány igazolatlanotok volt/ van?

Hány igazolatlanotok volt/ van?

Figyelt kérdés

A suliban a hiányzásra gondolok...

Menyitõl számít "súlyosnak" a dolog?


2020. dec. 3. 11:53
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Menyi óraszámtól
2020. dec. 3. 11:53
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nulla, mindig is nulla volt. A mi sulinkban 30 igazolatlantól kirúgnak.
2020. dec. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Dejó neked 😊 30-tól??? Az szèp...
2020. dec. 3. 11:57
 4/12 anonim válasza:
Nekem 0. De az osztályfőnököm mindent igazol. Szóval ha a szülők akár utólag írnak h xy hiányzott, vagy mondjuk hogy dugó volt, vagy bármi. Szóval nem is tudom hogy tudnák egyáltalán összeszedni bármennyit. Max. ha a szülőket nem zavarja hogy a gyereküket kirúgják és ezért nem küld igazolást.
2020. dec. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, nálunk általánosban az első után küldtek levelet a szülőnek, a tizedik után pedig a gyámügynek, 15 vagy 20-nál meg elvették a családi pótlékot.

Középiskolában szintén 10 után a gyámügynek (szülőnek fogalmam sincs mikor), utána családi pótlék megvonása szintént, és kirúgni valami 30 és otven között, de akkor gondolom nálunk is 30 volt.

2020. dec. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kb 5, mivel nálunk ha valaki mondjuk elaludt/lekéste a buszt és elkésett, azt nem engedték szülő által se igazolni, ráadásul összeadták a hiányzó perceket, szóval ha valaki csak 10 perceket késik, de ilyen többször is előfordul, akkor ha a tanárnak olyanja volt, simán beírta és év végére összegyűlt belőle pár igazolatlan. Ennyinek még nem volt semmi következménye, de bizonyos szám felett kirúghattak (ilyen esetről viszont nem hallottam, hogy lett volna).
2020. dec. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ötös vagyok, egyébként nekem 1 volt amit késésekből adódott össze.

Egyébként szabály szerint lehet igazolni késést szülő által, mivel egy évben 3 alkalmat (nem napot, alkalmat) lehet igazoltatni szülővel, így ezt is lehet, de az -1 a 3-ból. :D

2020. dec. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem még sosem volt egy igazolatlanom sem, és valószínűleg már nem is lesz. :D


Amúgy azt hiszem ha nem tanköteles diákról van szó, 30 óra hiányzás után a tanulói jogviszony megszűnik. Szerintem ez fix, mindenhol így van (szerintem).

2020. dec. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, úgy van ahogy a nyolcas mondja, törvény írja elő.
2020. dec. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem mindegyik igazolt volt de az osztályfőnök nem rakta el az igazolásokat így a harmadik esetnél amikor ott hagyta a terembe már nem adtam neki de évvégén 0 igazolatlant írt be pedig több heti igazolást nem is vett el tőlem.
2020. dec. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!