Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákhitellel kapcsolatban...

Diákhitellel kapcsolatban lenne pár kérdesem?

Figyelt kérdés

BKF-re megyek,diákhitelt kell felvennem.

Azt tudom,hogy először kell bankszámlaszámot meg bankkártyát kell csináltatni,de ez mindegy,hogy hol vagy minden sulinak van egy ajánlatos bankja?

Minden infó érdekel.

Előre is köszönöm!


2010. aug. 12. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljes körű infót nem tudok adni mert a családom OTP-s és így én is ott nyitottam bakszámlát. Nekem csak be kellet oda mennem nyitnom egy számlát, kitöltöttem egy papírt hogy az ottani számlámra akarom igényelni a diákhitelt és ők mindent elintéztek. Nem kellet semmit fizetnem csak megvártam míg küldik a pénzt a számlámra...
2010. aug. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindegy h hol csinálod.. Az én sulim számlája Erstre-s én Cibnél kötöttek szerződést, semmi problémám nem volt eddig belőle :)
2010. aug. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
* kötöttem
2010. aug. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszí,akkor bemegyek ma cibhez:)
2010. aug. 12. 14:13
 5/5 anonim ***** válasza:
akárki akármit mond a CIB a legjobb :D az OTP-vel meg a legnagyobbat lehet szívni... :/
2010. aug. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!