Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet matek felmentést...

Hogyan lehet matek felmentést szerezni?

Figyelt kérdés

nem, nem lusta vagyok.

sosem voltam jó matekból már általános iskola felső tagozatától kezdve, szenvedtem, próbáltam megérteni, hol ment, hol nem. a legnagyobb baj az, hogy van ami ténylegesen megy viszont nagyon lassan és sokáig gondolkodok. emiatt nem tudom befejezni a dogákat, stb.


2020. dec. 14. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Ha megszerzel egy ilyen felmentést, akkor örökre bebetonozod magad azok közé, akik nem végezhetnek el felsőbb iskolát, nem kaphatnak rendes munkát, vagyis megmaradsz rabszolgának. Nem megérné inkább kicsit megerőltetni magad, minthogy egy életen át szívjál?
2020. dec. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se ment a matek soha.


Kő béna voltam egész középsuliban. Mindig én voltam a legnagyobb kérdőjel az órán, azt se tudtam kb hol vagyok.


Most meg közgázra járok, hamarosan végzek. Igaz, nem 4-es, 5-ös az a pár nehezebb tárgy, de tudod, hogy örültem a 2-esnek egy matekos tárgyból?!


Mert eszembe jutott, honnan indultam és milyen sokat fejlődtem azóta.


A kulcsszó: gyakorlás.


By the way, párom hugának sok évig volt matek felmentése. Egyik évben felül vizsgálták és bevonták a felmentését. Mert kiderült, hogy simán csak lustaságról volt szó nála és nen nem tudásról.

2020. dec. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
#1: A diszkalkuliásoknak nem segít a sok gyakorlás, egyszerűen rossz a matematika iráni érzékük. Speciális módszerekkel kell őket tanítani. Matematika helyett érettségizhetnek valami másból.
2020. dec. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!