Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan üljek vissza tanulni...

Hogyan üljek vissza tanulni bukás után?

Figyelt kérdés

Nagyon csúnyán meghúztak, pedig sokat készültem rá.

Ennél jobban nem tudom, hogy lehetne megtanulni az anyagot, ahhoz hogy az összefüggéseket is lássam minden témakörben nem tudom mi kéne, mert mint kiderült nem látom őket.


Mág másfél hónap van a vizsgaidőszakból, ha nincs meg ez a tárgyam nem lesz elég kreditem a félévben.


Ráadásul a következő lehetőség előtt van egy másik vizsgám, amire szintén nagyon sokat kell tanulni, úgy sincs rá idő ha csak azzal foglalkozok igy meg még esélytelenebb.


2020. dec. 22. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Ha az átsorolás miatti kredittel kapcsolatban írtad, hogy nem lesz elég kredited, ha ez nem lesz meg, akkor ne aggódj, mert két félévet néznek együttesen.
2020. dec. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Nem esélytelen, előtted átmentek abból a tárgyból néhány tízezren.
2020. dec. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ugen de lehet én épp túl buta vagyok hozzá.
2020. dec. 22. 13:11
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Ne így állj hozzá. Nálad sokkal hülyébbek is sikeresen vizsgáztak belőle.
2020. dec. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%
Másold le a jegyzetet, ez segíteni fog.
2020. dec. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Próbálj meg úgy hozzáállni, hogy már nem előröl kezded a tanulást.. már kevesebbet kell tanulnod, mint az előző vizsgára, mert már arra is készültél. Sikerülnie kell, próbálj megtenni minden Tőled telhetőt és nem lesz gond :)
2020. dec. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!