Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen szakma való nekem?

Milyen szakma való nekem?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, emelt angol szakra járok egy gimnáziumba. Valami olyan szakmát szeretnék, amivel napi szinten találkozhatok, beszélhetek emberekkel, külföldön vagy Budapesten is vállalhatok vele munkát, és hát jól keres. Arra gondoltam hogy a Budapesti Reptéren dolgozhatnék, de nem tudom hogy oda mennyire egyszerű bejutni. Akár légiutas kísérő is lennék, de ahhoz meg lehet hogy alacsony vagyok. Még az is megfordult a fejemben hogy az utazásszervező irodákba mehetnék, de szerintem már arra is túl sok jelentkező van. Ti mit gondoltok? Van olyan szakma ami megfelel az elképzeléseimnek és nem csinálják túl sokan? Bocsánat, nem megy valami jól a fogalmazás..
2021. jan. 13. 09:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm, aki munka és szervezetpszichológiára ment mesterre. Ő is a reptéren dolgozik, segédkezik az irányítók kiválasztásánál, interjúztat, teszteket vesz fel, illetve a már meglévő irányítókkal is ő foglalkozik (tréningeket tart, hozzá fordulnak ha van valami, stb...)

Így sokat foglalkozhatnál emberekkel, viszont minimum 5 év (alapképzés + mester + utána továbbképzések), később viszont jól lehet keresni a pszihológia ezen irányával.

2021. jan. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!