Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ilyet megtehet a tanár?

Ilyet megtehet a tanár?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 10. osztályos vagyok, tehát online tanítás van február 1-ig. Minden dolgozatot és órát online tartunk, ahogy azt kell. Ennek ellenére a fogykos matektanárom kitalálta, hogy ő jövőhét hétfőn, azaz 18-án az iskolában szeretné megíratni a matek témazárót. Eleve február 1-ig nem is lehet bemenni az iskolába az én korosztályomnak, kormány által van elrendelve. Ráadásul a matek csoportban 21en vagyunk, ami azért egy kisebb terembe nem kevés. Ezt megteheti a tanár, hogy 1 órára kinyittatja számunkra az iskolát? Ez az igazgatót is minősíti, ha ebbe beleegyezik. Nem értem, miért lenne fájdalmas februárig várni. Ez jelenleg törvénybe ütköző, ha a 8 óra után kint tartózkodás büntetendő, ez miért nem? Köszi előre is a válaszokat.

2021. jan. 13. 10:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hiába vered magad, igen megteheti és szabályosan.
2021. jan. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a 12.esek heti 1x bemennek tételeket kidolgozni.


Megtehetik igen, hogy a témazárót a suliban íratják.

2021. jan. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Nem értem ezt a korosztályt, komolyan mondom.


Vergődtök itt a jogaitokkal. De ha ki kell nyitni a pici szátokat, meg gondolkodni kell néha, akkor megáll a tudomány.


Megteheti. Bemész és megírod azt a dolgozatot, ha tetszik, ha nem.

2021. jan. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Félsz, hogy nem tudsz puskázni?
2021. jan. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Természetesen nem a tanulással van a gond, mivel a matekot szeretném továbbvinni, így érdekem tanulni rá. Elnézést, ha félreérthetően tettem fel a kérdést, azért nem tetszett a felvetés, mert 6. óra után nehéz megoldani, hogy 10 p alatt beérjek az iskolába, főleg, ha ritkán jön a busz, másik városból.
2021. jan. 13. 11:50
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

Komolyan mondom minden második kérdés erről szól, hogx ezt megteheti a tanár. IGEN, MEGTEHETI. JOGOSAN CSELEKSZIK, HA BEHÍV TITEKET DOLGOZATOT ÍRNI. Ez van... nem fogykos, hanem él a lehetőségeivel...

3-as válaszolónak teljesen igaza can egyébként...

2021. jan. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Szóltok az előtte órát tartó tanárnak, hogy be kell mennetek dolgozatot írni, ezért fejezze be korábban az órát.
2021. jan. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Te vagy a "fogykos". Ha lenne egy kis eszed megnéznéd azt a rendeletet, amit a kormány elrendelt és abból megtudhatod a kérdésedre a választ, vagyis, hogy semmi olyat nem rendelt el a kormány, hogy a te korosztályod nem tartózkodhat az iskolában, csupán, hogy digitális tanrend van, ami nagyon nem ugyanaz, ennélfogva pedig BERENDELHETŐ VAGY és pont.
2021. jan. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
42%
De egy retard korosztály, Istenem...
2021. jan. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
42%
9. öNNEK teljesen igaza van. Ez a korosztály csak kapni akar anyagi és minden más tekintetben, teljesíteni meg nem. Nem terhelhetők, nem akarnak mást, csak a mobilt nyomkodni, azt hiszik csak nekik lehet igazuk, többsége mérhetetlenül beképzelt. Majd az élet rendre tanítja őket.
2021. jan. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!