Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Debreceni Egyetem GTK vélemény...

Debreceni Egyetem GTK vélemény? Többi lent!!!

Figyelt kérdés
Pénzügyi számviteli , gazdálkodás és menedzsment, vidékfejlesztési agrármérnöki, kereskedelem és marketing! Ezek a számok amik érdekelnek, bárki véleményét szívesen meghallgatom! Illetve mi a különbség az alapképzés és a felsőoktatási szakképzés között?
2021. jan. 23. 16:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A felsőoktatási szakképzés 2 éves és nem ad diplomát, csak egy felsőfokú okj-s bizonyítvány szerűséget. Azt én elfelejteném a helyedben és alapképzésen gondolkodnék.


Én nem ezekre a szakokra járok, de a vidékfejlesztési agrármérnök ezek közül sztem egy büfészak, amolyan semmilyennek tűnik a leírása alapján is és el se tudom képzelni mire jó. A pénzügy számvitel sztem a legjobb a felsoroltakból, vagy a gazd.men. Alapképzésben természetesen. A gazdasági diplomákhoz viszont vagy szakmai középfokú angol nylevvizsga kell majd, vagy normál felsőfok, ezt érdemes tudni.

2021. jan. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!