Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a tapasztalatotok C1-es...

Mi a tapasztalatotok C1-es TELC-es nyelvvizsgáról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

30.-án megyek angolból felsőfokúzni. A tapasztalataitok érdekelnének a TELC nyelvvizsgával kapcsolatban. Találtam C1-es minta feladatsort az interneten, viszont könnyebb volt, mint számítottam rá és emiatt ráparáztam a dologra, hogy ez biztosan csak valami beetetés lehet és sokkal, de sokkal nehezebb lesz élőben. :(



2021. jan. 24. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Itt egy eredeti feladatsor a telc weboldaláról. [link]

C1-es nyelvvizsgát még nem csináltam, de a B2 az ennél elég könnyű, ha tudsz angolul. Nincs semmi felesleges bonyolítás, tényleg csak azt nézik meg, hogy mennyire tudsz angolul.

Ha szeretnéd, privátban küld el az email címed és szívesen küldök még próba feladatokat. Érdemes megnézni, és ki is tudod számítani, hogy pontosan hány százalékos. Ha megcsinálsz vagy hármat jó eredménnyel, akkor nem hiszem, hogy a vizsgán gondod lenne.

2021. jan. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem TELC-em van, C1. annyira nem volt vészes. Kicsit lehúzták a szóbelimet, mert a srác, akivel voltam nem volt olyan jó, nem lehetett valami magasröptűen társalogni vele.

A listening-nél figyelj oda, mert kb annyira próbál szívatni, mint az emelt érettségi. A többit ha gyakoroltad, nem hiszem h bármi olyan van benne, amit egy általánosan jó angollal, meg tájékozottsággal ne lehetne megoldani.

2021. jan. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!