Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Be merjem adni az emelt...

Be merjem adni az emelt bioszra az érettségi jelentkezésem?

Figyelt kérdés

Igazából ezen már nagyon sokat gondolkodtam. Az a helyzet, hogy a tanárom egy kalap szar aki csak lehúzza az ember hangulatát. Épp most tervezek kiiratkozni faktról mert úgy érzem vele semmivel sem vagyok előrébb. Másrészt meg folyamatosan lemaradásokkal küszködtem. A tételeket hiába tanultam 101x,mindig elfelejtettem őket. Már nem tudom hanyadjára futok nekik de a napokban kezdtem újra tanulni és még csak most térek rá a szerves anyagok tanulására (azaz a 2-es tételre) és Májusban ugyebár érettségi.


Csináltam érettségi feladatlapokat, a középszintűek jól mennek de emelt szintnél 2-es max 3-as szintet ütöm. És ugyebár ott a szóbeli amitől a legjobban félek.

Szerintetek ez alapján be merjem adni jelentkezésem emelt szintre? Nem akarok egyetemre menni szóval nem oszt, nem szoroz, csak gondoltam hadd legyen egy papír emeltről is. De igazából nem tudom megérné e a kockázatot.



2021. jan. 26. 02:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
#10 Köszönöm a tanácsot :)
2021. jan. 26. 12:17
 12/14 anonim ***** válasza:
Még hozzáteszem, hogy a biosz és kémia viszonya középiskolás szinten nem ilyen. Én 0 kémiatudással csináltam meg. Külön is teljes mértékben tanulható. Ha segítséget szeretnél nagyon szívesen segítek eü.-ből vagy bioszból.
2021. jan. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Eü tételek fent vannak neten, ugye?
2021. jan. 26. 12:24
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen
2021. jan. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!