Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Záróvizsga izgulás. Mit lehet...

Záróvizsga izgulás. Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

Pénteken lesz a záróvizsgám és rettentően izgulok. Megtanultam a tételeket és át is néztem őket, de úgy érzem nem tudom visszaadni majd felkészülési idő nélkül. Illetve, hogy emiatt leblokkolok és nem fog semmi értelmes kijönni a számon.


Örültem volna ha nem online, hanem jelenléti lenne a vizsga, mert úgy érzem így nem fog menni.


Ti mit tennének az izgulás és a leblokkolás ellen?



2021. jan. 26. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is online volt felkészülési idő nélkül.
2021. jan. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És hogy sikerült? 🙂
2021. jan. 26. 11:24
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Nekem is online volt, szintén felkészülési idő nélkül.

Mindenki tartott tőle, mivel mérnöki szakon voltunk, és voltak bukások rendesen az utóbbi években mindig...


Ennek ellenére (szerintem) nem voltak rosszindulatúak, pedig én is lesokkoltam rendesen, mivel kihúztam a két legrosszabb tételt amiből nem igazán volt anyag, régen is tanultuk őket, és nem is könnyű témakörök.



Csakis azt tudom mondani hogy nézd át őket újra és újra, és ne izgulj: Minden elő fog jönni ott helyben, még ha most előtte nem is tűnik úgy



Sok sikert, remélem sikerülni fog!

2021. jan. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nekünk is online volt, felkészülési idő nélkül. Pedig a vizsgaszabályzat szerint legalább 30 perc felkészülési időt kellett volna biztosítaniuk. Az értékelésnél viszont legalább jóindulatúak voltak, érzésem szerint eléggé rosszul sikerült. Végül 3-as lett a szóbelim egyébként és 4-es a diplomám, mert a szakdolgozatom 5-ös lett.
2021. jan. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!