Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jogsi vizsgán megállíthatnak...

Jogsi vizsgán megállíthatnak a rendőrök? Mivel vizsgák előtt mindig iszok minimális mértékűt az izgulás miatt, amúgy meg sem bírnék szólalni.

Figyelt kérdés
2019. okt. 25. 13:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a vezetési korszak egészen jól kezdődik!

Egyébként tanuló vezető autót még nem láttam, hogy megállítottak volna a rendőrök, de lehet, ezzel a kérdéssel jó tippet adtál nekik.

2019. okt. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy iszol még szarul fogsz vezetni. Nem lenne egyszerűbb rendesen felkészülni?
2019. okt. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor megállíthatnak bármilyen járművet a rendőrök, tökmindegy, hogy vizsgázol-e vagy nem. Na jó, a katonaiakat nem, de az más téma.
2019. okt. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem véletlenül a humor kategóriába akartad írni? :D
2019. okt. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, megbuksz. Ilyen ember ne vezessen soha.
2019. okt. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát mit ne mondjak, szépen indítod a pályafutásod. Amíg nem lesz kellő rutinod, addig minden alkalommal fogsz inni egy kicsikét, mielőtt autóba ülsz?! Nem zavar az sem, hogy nyilatkoznod kell arról, hogy nem ittál, nem drogoztál?!

A zéró tolerancia tudod mit jelent?


Amúgy igen, nyugodtan megállíthatnak, bár ez szerintem nagyon ritkán fordul elő, de remélem veled pont megtörténik, és azt is, hogy soha az életben nem lesz jogosítványod.....

2019. okt. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én vizsgáztam, vizsga előtt a vizsgabiztos megkérdezte ( mindig megkérdezik), hogy fogyasztottál-e alkoholt, vagy szedtél olyan gyógyszert ami gondot okozhat a vezetésben. Válaszodtól függetlenül, a vizsgabiztos szondázhat. Amikor vizsganapon voltam, egy srác is vizsgázott. Szerintem érezte rajta a vizsgabiztos a piaszagot, és szondáztatta a feltett kérdés és a nem válasz után. Nem indultak el vizsgázni, mert ivott...
2019. okt. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem szeretnék az utakon ittas járművezetőkkel találkozni...!


Ha ivás nélkül nem megy, akkor inkább ne vezess !


Egyébként szerintem megállíthatnak a rendőrök, de mivel az oktató mindig figyel és közbeavatkozik ha szükséges, így nem valószínű, hogy okot adnál a megállításra, de az alkohol csökkenti a reakciós képességet és nem beszélgetni mész, hanem vezetni - szóval nem kell megszólalnod....


Még minimálisat se igyál!

2019. okt. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Az ilyen embereket normális helyeken sz.rba se nézik. Ennyire életképtelen nem lehetsz. Ilyenre még a legegyszerűbb 1 bites embereknek való feladatot sem bíznám nem még a jogosítvány megszerzését.
2019. okt. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Merem remelni, hogy ilyen attituddel nem kaptal jogositvanyt, mert ha egyaltalan ilyen kerdest kiirsz, egybol lejon, hogy vagy vicceskedni akartal vagy otleted sincs arrol hogy mi a zero tolerancia. Ne haragudj, de a kettot egyutt nem lrhet mert sajat es masok eletet veszelyezteted. Iszol vagy vezetsz. Nincs és.
2020. júl. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!