Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tudok kezdeni egy olyan...

Mit tudok kezdeni egy olyan tanárral, aki azért buktatott meg mert nem vagyok neki szimpatikus?

Figyelt kérdés

Megcsináltam neki időre a beadandókat az összeset. Össz-vissz 1 óráján nem voltam. De írtam neki, hogy covid végett nem tudok részt venni az óráján. (az egyik szülőmnek a munkahelyen covidos volt és ősziszünet végén haza küldtek és a teszt eredményéig karanténba raktak minket). Ezt a jegy osztályozás előtt megkaptam a tanártól 2x is hogy miért nem voltam, ezt nem fogadja el stb. Amikor leadta a beadandókat, mindig olyan üzeneteket kaptam tőle, hogy "ilyen ember nem járhat egyetemre", "szégyen..." Minden egyes hangya nagyságú apróságban belelátja a hibát, stb. Rá épülős tárgy. XY1. - ből a másik tanárnál 4-es voltam, semmi baja nem volt a fogalmazásommal és a beadandóimmal. De XY2.-t csak az a tanár tanítsa, akivel bajban vagyok, mivel lesz XY3. és XY4. is.

Erre apám azt hiszi, hogy csak kifogásokat találok ki és hazudok.


A többi tantárgyból 3-as (2db), 4-es és 5-ös vagyok. Szóval viszonylag jól tanulok. De ezzel nagyon nem tudok mit kezdeni sajnos.


Ezt, hogy kezeljem? Mit tegyek, hogy legalább 2-sel átmenjek? Mi tévő legyek?


Én igyekeztem is, de a tanár ezt semmibe vette. Szóval, nagyon rá vagyok parázva a következő félévre.

(helyesírási hibákért előre is elnézést, ugyan is a telefonom autocorrectje "ki javítja".



#egyetem #tanár #Nem vagyok szimpatikus neki
2021. jan. 27. 01:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tanulmányi osztályon kellene jelezni, hogy mi történt.

Ha vannak tőle ilyen üzeneteid, amiket fentebb írtál screenshotold le, esetleg nyomtasd ki.


Esetleg második félévben nézd meg, hogy más is indít órákat, és jelentkezz oda.

2021. jan. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős...

Ugyanez volt velem is bár akkor még rendes oktatás volt. De mindig beszólt, mindenbe belekötött. Még akkor is ha a feladat jó volt. Volt olyan, hogy sürgős családi ok miatt nem tudtam órára bemenni, amiért szóltam is.. majd írt e-mailt, hogy ez így nem lesz jó. Pedig akkor hiányoztam először és nem szórakozni voltam, hanem a nagyim halt meg.

Nálam utána elérte, hogy rettegtem, gyomorgörcsöm volt minden óra előtt, hogy aznap miért leszek leb*szva.

Utána pedig valami ok miatt elment az egyetemről.


Sajnálom, hogy ilyen veled. Mondanám, hogy egyik füleden be, másikon ki de tudom, hogy nehéz. Esetleg próbáld meg TO-n jelezni

2021. jan. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hallgatói Képviseletből az illetékes személynek jelezd azonnal. Ők segíteni fognak biztosan.
2021. jan. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget. Igazából, beszéltem egy olyan emberrel, aki ebben tapasztalt az egyetemen ahova járok. Azt mondta, hogy mivel az a "tanár", az egyetem "szemefénye" és nem lenne másik tanár helyette, a szigorlat ott

is ő fogja tartani stb. Ezért még fel függeszteni sem fogják a beszólásai miatt. Szóval ezt valahogy túl kell élnem... :/

2021. jan. 29. 02:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogyan alakultak a dolgok, kérdező? Átmentél 2-sel a tantárgyból?
2021. okt. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!