Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem akarok vezetni, mit...

Nem akarok vezetni, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Elkezdtem a jogsit. KRESZ és elsősegély elsőre sikerült.

Már 20 óránál járok, de úgy érzem, hogy nem állok erre készen. Anyukám rendszeresen zaklat, hogy miért hetente egyszer járok vezetni, de ez azért van, mivel csak a kedd és szerda jó nekem az online iskola miatt. Ahhoz, hogy tudjak menni vezetni, nekem még be kell utazni a városba, ami 1 óra. Ezzel nincs is baj. Szimplán nem érzem úgy, hogy én ezt most akarnám, de anyagi okok miatt ezt most nem engedhetem meg, hogy befejezzem. Elmondtam anyukámnak hogy érzek, azt mondta szó se lehet arról, hogy abba hagyjam.

Nem érzem a motivációt. Mit csináljak? Éljem túl aztán vizsgázzak le?

Oktatómmal nincs problémám. Csak nehéz számomra még a vezetés. Lelkileg nem vagyok a toppon sem, sok stressz ér mostanában.


2021. febr. 2. 19:59
 1/9 A kérdező kommentje:
Szeretnék jogsit, megakarom csinálni, csak úgy érzem most nem állok készen rá.
2021. febr. 2. 20:00
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam, de mivel szüleim pénzéről volt szó, ezért végigcsinálta. Egyszer megbuktam, vettem 10 pótórát, aztán sikerült. Végülis túléltem, de én sem voltam a helyzet magaslatán lelkileg se. Szerintem ha már 20 órát megcsináltál, akkor csináld végig.
2021. febr. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. Nem akarok csalódást okozni. Nem akarom anyumat is pénzügyileg terhelni. Jobb lesz, ha összekapom magam és most már végig viszem.
2021. febr. 2. 20:16
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki lehetne hagyni 1-2 hónapot és utána folytatni.
2021. febr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos azt mondta édesanyám, hogy erről szó sem lehet.
2021. febr. 2. 20:49
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Butaság lenne, csak plusz órákat kéne venned, mert elfelejtenéd, és még tovább kínlódnál. (1. vagyok, tapasztalat)
2021. febr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%
Tehát igazából akkor nem is a vezetéssel, hanem a beutazással van bajod, ergo nem akarsz utazni.
2021. febr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

vezetésórán, de legkésőbb gyakorlati vizsgán engedd el a kormányt, dobd szét a kezed 10 ill. 14 óra irányában, ugyan ezt a lábaidat 8 és 16 óra irányában. Közben visíts artikulátlanul, esetleg nyálazz, és rázkódj, akadjon fent a szemed is, és sikoltozz: egy kamion támad fentről, mindjárt ütközüüüünk!!!


Szerintem egy hasonló jelenet után senki nem erőltetné, hogy vezess.

2021. febr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hetes, leirtam, hogy nem ezzel van a gond.

Nyolcas, nagyon jó!!! :D

Összeszedem magam és megcsinalom:)

2021. febr. 2. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!