Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Más is reménykedik,hogy ebben...

Más is reménykedik,hogy ebben a tanévben marad az online oktatás?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszik az online oktatás, remélem ebben a tanévben marad.


Gyakran hallom,hogy a "társaság" miatt érdemes lenne nyitni.


Az a társaság nagyrészt gyökerekből áll, a tanárok meg gyakran pofára osztályoznak.De, most nem tudnak, mert a rendszer objektív és nem szubjektív, mint ők maguk.Szerencsére, idén megszabadulok tőlük.


Sokkal jobb ez az online oktatás, az olyan tárgy, amiből nem érettségizek azt egyszerűen megoldom.



Idén lesz az érettségim, magam készülök fel.Egyedül matekból van külön tanárom.Azaz egy tárgy, amihez kell.



Kár,hogy nincs régebb óta az online oktatás.Nem kell korán kelnem és buszra szállni, tudok itthon reggelizni, itthon ebédelni, mert a buta kommunista politikusok még rendes ebéd szüntet sem adnak a diákoknak.



2021. febr. 4. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Remélem. Mondjuk nekem másak az indokaim, sok dolgot tévesen is látsz.
2021. febr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Remélem én is, de én úgy tudom, hogy nem csak ebben a félévben, hanem jövőre is az lesz, mert addig nem akarják feloldani, amíg nincs elég ember beoltva.
2021. febr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ha az ifjúságpolitikusoknak is lesz beleszólásuk a dologba, akkor mihamarabb visszaállítják az oktatást online változatról jelenlétire.


Az oktatás nem csak ismeretek átadása, hanem szocializáció is. Amit pedig most látunk, hogy kamaszkorú gyerekek százezrei nem járnak be, nem tartanak rendszert, és némelyikük eléggé ki is fordul magából.


Nem leszek népszerű, de: én nagyon remélem, hogy mielőbb és tartósan visszaállnak jelenléti képzésre középiskolában.


(Az egyetem az már más tészta. Ott már felnőtt emberek tanulnak, és amúgy is nagy hagyománya van a nem-jelenlétinek.)

2021. febr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves 3!


Elég boomer felfogású vagy.

2021. febr. 4. 19:15
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Kedves 4-es:


Kb. az édesanyám a boomer. Én X vagyok, ezt büszkén vállalom. Z-korú gyerekek nevelésére szakosodtam. Fiam már egy éve punnyad az távolléti egyetemi oktatásban, és nagyon boldog volt, mikor fél éve fölvették egy céghez mérnök gyakornoknak. És azóta mehet emberek közé, beszélgethet, együtt ebédelnek, boomerek, X-ek, Y-ok, és pár Z...

2021. febr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Középiskolás gyerek apjaként és középiskolai tanárként nagyon remélem, hogy visszaáll a középiskolai jelenléti oktatás.


A gyerekemen látom, hogy teljesen magába fordult. Hiányzik neki a napi rutin, az osztálytársakkal való személyes találkozások, kirándulások, bulizások.


Hatosztályos gimnáziumban tanítok. Az órámnak csak egy része online hiszen a kicsik bent vannak a suliban. Meeten tartom a rendes órarend szerint az óráimat az iskolából. Piszkosul unom már az elment a netem, nincs kamerám és mikrofonom dumákat, de ezen túl teszem magam. Legjobban a digitális számonkérések értelmetlensége zavar. Nem lehet úgy számonkérni a matematikát, hogy ki tudjam zárni a diákok nem megenegedett segédeszköz használatát.


A felsőoktatásban tőlem maradhat sok minden online.

2021. febr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Én nagyon szeretnék már visszaállni jelenlétire, gyógyszerész hallgató vagyok, nálunk az online laborgyakorlat abszolút nem működik, vizsgán meg makogok össze-vissza, mert csak írásban láttam, hogy hogyan kell előállítani dolgokat. Nagyon hiányzik.
2021. febr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
24%
Én is remélem hogy marad. Nincs bajom az osztályommal, meg ilyenek de szívesebben vagyok otthon, mint velük. Meg nem kell bejárni a suliba, míg a jelenleti oktatásnál 5-kor keltem és busszal kellett bejárnom. Szóval sokkal kényelmesebb is.
2021. febr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!