Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen munka illik hozzám?

Milyen munka illik hozzám?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és hát már bőven ideje lenne tudni. Néhány infó arról, amit szeretnék:

Tudok csapatban dolgozni és olyan 2-3 főig szeretem is. Szeretem a változatosságot, jó vagyok különböző problémák megoldásában, vagy ötletelésben. Szeretek utazni, nem arra gondolok, hogy állandóan, de néhány üzleti út külföldre tetszene. Nem kiemelkedően, de jó vagyok matekból és szeretek számokkal foglalkozni, hobbi szinten olvasok és szeretek zenét hallgatni. Mások szerint sokat beszélek, de tudok csendben dolgozni, lámpalázas vagyok.

Amiket szeretnék elkerülni:

Vendéglátóipar, Egészségügy.

+ A kereset csak annyit számít, hogy meg tudjak élni belőle.


Tudom, hogy így ezek a tulajdonságok kicsit nyersek, de nem ebből szeretnék életre szóló döntést hozni, csak hátha van valakinek olyan ötlete, ami nekem eddig nem jutott eszembe.



2021. febr. 6. 12:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ezt a tesztet érdemes kitölteni, pozíciókat, munkaköröket ajánl. A felvi.hu-n található pályaorientációs teszt pedig konkrét szakokat dob ki a végén. Ezenkívül szerintem érdemes lehet egy személyiségtesztet is kitölteni és a 3 eredmény együtt már egy jó összképet ad.

2021. febr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!