Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen szakma illik hozzám?

Milyen szakma illik hozzám?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerintetek melyik szakma illik hozzám?

-intelligens,kreatív vagyok

-szeretek 3-4 fős csapatban dolgozni

-NEM szeretek bemutatót/előadást tartani embereknek (akkor sem ha csak pár emberről van szó)

-szeretnék !Igazságosan! sok pénzt keresni. 350.000ft felett. (Tudom,ezért rendesen meg kell dolgozni)


Építész mérnők-ön gondolkodtam, de a matematika nem nagyon megy... Általános iskolában 4-és voltam matematikából.


Szerintetek?



2019. aug. 1. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég furcsa feltételeket szabtál meg a pályaválasztáshoz:) Ezek alapjàn nem tudjuk megmondani, az egyetlen használható támpont hogy az építészmérnöki érdekel, viszont mint minden mérnöki szakmához, tényleg kell a matekos gondolkodásmód. Mi érdekel abból? Az épületek? A tervezès? A mérnöki lét? A városok? A kézzel fogható dolgok érdekelnek inkább mint az elméleti?
2019. aug. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Házak építése fogott meg a leginkább... bár lehet hogy inkább a kreativitásom miatt jobban érdekelne a lakberendezés...
2019. aug. 1. 18:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az UX/UI designerek dolgoznak 3 fős csapatban. Kreatív, nem matekos. Esetleg olvass utána. :)
2019. aug. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen az teljesen más, az építészmérnök inkább a tervezőasztalnál ül, és nem csak a szépséget kell néznie. Annyira más a kettő hogy még emészgeszd egy kicsit hogy mit szeretnél. Amúgy a lakberendező jól hangzik szerintem, kreatív, pörgős, persze jónak kell lenni benne hogy jólj keress.
2019. aug. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!