Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakma illik hozzám?

Milyen szakma illik hozzám?

Figyelt kérdés

Hello!

16 éves gimnazista tanuló vagyok, és szeretnék segítséget kérni abban, szerintetek milyen szakma illene hozzám.

Imádok utazni, imádom a természetet, meg mindenféle új dolgot felfedezni, megkeresni, megtalálni. Imádok mindezekről videókat, és beszámolókat készíteni, felhívni a figyelmet ezekre, vagy akár a védelmükre. Nagyon szeretem böngészni az égen a csillagokat, és megőrülök a legújabb autócsodákért. Szeretem a suliban a Történelmet, a Földrajzot, a Biológiát, a Matekot, és egy kicsit a Fizikát. Esetleg ha számít tanulom az angol, és olasz nyelvet.

Remélem tudtok nekem segíteni! :) ;)



2018. szept. 21. 23:34
 1/3 anonim válasza:
100%

Szia! Én is pont ilyen voltam, szeretem a természetet meg videózni is meg stb :)

Most földtudományt tanulok az egyetemen, most vagyok elsőéves úgyhogy még nem sok mindent tudok róla mondani

13 tantárgyunk van, ebből kettő csillagászattal kapcsolatos, van meteorológia, ásvány és kőzettan meg kémia, fizika, biosz, matek...

Nézz utána a térinformatikus szakmának, szerintem az érdekelne téged :)

A felvi.hu oldalon vannak személyiségtesztek, nézegesd azokat is, hátha kidob valami jót ;)

2018. szept. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És a térinformatikust hol lehet tanulni, meg lehet élni belőle, vagy elvégzem aztán a kutyának se kellek majd?
2018. szept. 22. 13:56
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha szakma érdekelni, idegenvezetőit is elvégezheted.
2018. szept. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!