Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ostobaság vagy bátorság...

Ostobaság vagy bátorság kettes félévi jeggyel emelt érettségire jelentkezni?

Figyelt kérdés

Osztálytársam vagy ostoba vagy bátor. Kettes félévi érdemjeggyel emelt érettségire jelentkezik egy tárgyból.

Itt helyben ismerős tanárnál egy szaros négyest ötöst nem tud összehozni félévkor, de majd idegenben emelt érettségin biztos menni fog.

Hát sok sikert. Én ötös vagyok a tárgyból de eszembe nem jutna ezzel a tudással emeltre menni.

Mert az itteni ötös egy emelten jó ha egy kettest ér majd.

Na és akkor egy itteni kettes egy emelten mit ér majd? Mínusz tízest?


2021. febr. 16. 18:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%
És miért foglalkozol más dolgával?
2021. febr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Arra nem gondoltál, hogy talán az "ismerős tanár" direkt szivassa, és úgy húzza le a jegyét, ahogy csak tudja?
2021. febr. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%
Nekem pl az "ismerős tanárok" sokszor bejátszották a szivatást sima osztályzásnál.
2021. febr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%

"az itteni ötös egy emelten jó ha egy kettest ér majd"

Valószínűleg ő ezt nem éri fel ésszel. Vagy te tévedsz. ;-)

2021. febr. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

"Arra nem gondoltál, hogy talán az "ismerős tanár" direkt szivassa, és úgy húzza le a jegyét, ahogy csak tudja?"


Világos. a Csúnya GONOSZ tanár csak arra hajt hogy 30ból 1 Pistikének kettes legyen. Világos.

NEKEM miért nem húzza le a jegyem? Engem is tanít...


meg aztán: akkor mi lesz a duma, ha elmegy idegenbe érettségizni totál vadidegenek elé, és ott megb***ák-akkor is mindenki ellene lesz majd? Lehúzzák? AKkor is ez lesz a duma?

2021. febr. 17. 08:20
 6/23 anonim ***** válasza:
95%

Bruh, az, hogy tanít téged is ugyan az a tanár, nem azt jelenti, hogy a te jegyedet ugyanúgy, ugyan olyan korrekten kezeli, mint az osztálytársadét.

Pl nálunk sima feleletnél áh egyik csaj helyett szinte mindent a tanár mondott el, csajszi nevetgélt kínosan, dőlöngélt jobbra balra, ötöst kapott. Másik osztálytársam ugyanennél a tanárnál elmondott mindent hibátlanul, bele sem kellett kérdezni, a hangerő volt egy picit halk, de igazából bőven hallható volt, neki a tanár négyest adott hibátlan feleletre, mondván, hogy előadásmód.

2021. febr. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem konkrétan volt olyan osztálytársam, aki azért érettségizett kémiából biosz helyett, hogy minél kevesebb köze legyen a biológia tanárnőhöz. Senki se tudja miért, de a tanárnő olyan szinten szállt rá, hogy olyanokba kötött bele, hogy mikor a DNS-t szekvenciát kellett 3'-5'-ösből 5'-3'-asba felírni, miért másolta le a megadott DNS részt. Miért nem csak a megoldást írta. Pár órával később meg már az volt a baja, hogy "Az ilyen feladatoknál a megadott rész alá kell írni a megoldást. Tessék szépen lemásolni."
2021. febr. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%

Én anno mikor az orvosira készültem, a dupla nulla tudással mentem felkészítő tanárhoz emelt kémiából. Azt se tudtam mi a kovalens kötés, nem emlékeztem rá, mert régen voltam már gimnazista. Mégis megcsináltam, igaz a belemet kitanultam. Szerintem nem a te dolgod eldönteni, mire képes és mire nem, mi van ha odateszi magát, és ír egy király dolgozatot?


Kapaszkodj meg, 9. osztályos koromban megbuktam kémiából, sőt matekból is. Átmentem másik suliba, szerettem oda járni, és a tanárok is kedvesek voltak, 4-5-ös lettem ezekből a tárgyakból ott. Hittek bennem és foglalkoztak velem, segíteni akartak. Hidd el, ez is rengeteget számít.

2021. febr. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

"Szerintem nem a te dolgod eldönteni, mire képes és mire nem, "


Nem is én fogom eldönteni majd a jegy (az egyes) amit kapni fog, az fogja eldönteni.

2021. febr. 18. 15:27
 10/23 anonim ***** válasza:
86%
Akkor sincs jogod ítélkezni. Majd ha írsz egy 80-90% közötti emeltet (szóbeli nélkül), beszélhetsz a magas lóról.
2021. febr. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!