Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ostobaság vagy bátorság...

Ostobaság vagy bátorság kettes félévi jeggyel emelt érettségire jelentkezni?

Figyelt kérdés

Osztálytársam vagy ostoba vagy bátor. Kettes félévi érdemjeggyel emelt érettségire jelentkezik egy tárgyból.

Itt helyben ismerős tanárnál egy szaros négyest ötöst nem tud összehozni félévkor, de majd idegenben emelt érettségin biztos menni fog.

Hát sok sikert. Én ötös vagyok a tárgyból de eszembe nem jutna ezzel a tudással emeltre menni.

Mert az itteni ötös egy emelten jó ha egy kettest ér majd.

Na és akkor egy itteni kettes egy emelten mit ér majd? Mínusz tízest?


2021. febr. 16. 18:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
55%
Meg milyen tárgyról van szó egyáltalán? Nem mindegy hogy emelt matek vagy emelt töri például.
2021. febr. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
72%
Én úgy mentem el angolból emeltezni, hogy előtte sosem tanultam, érteni értettem, de még a legegyszerűbb szavakat sem tudtam kiejteni, nyelvtan, igeidők sosem hallottam róluk. Jártam faktra 1 évig talán és ötös lett végül, 77% talán. Amúgy a jegy nem a tudásodat tükrözi sosem, ezt ne felejtsd el.
2021. márc. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

"Én úgy mentem el angolból emeltezni, hogy előtte sosem tanultam, érteni értettem, de még a legegyszerűbb szavakat sem tudtam kiejteni, nyelvtan, igeidők sosem hallottam róluk. Jártam faktra 1 évig talán"

Akkor egy évig eleve tanultad, ráadásul a fakt nem nulláról indul, úgyhogy kár volt ennyit kamuzni, semmire se megyünk a válaszoddal...

2021. márc. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!